Olen huomannut että täällä moni pelkää gangbangissä saavansa taudin. Enimmäkseen sitä pelkäävät naiset ja se pilaa heidän ja heitä panevien miesten nautinnon, koska naiset sitten vaatii kortsua. Kerron nyt jotain, joka helpottaa paljaalla panemisesta tykkääviä naisia ja miehiä.
Käyttäkää liukkarina sylkeä, ennemmin kuin kauppojen aineita. "Sylki on tehokas antiseptinen aine, joka suojaa limakalvoa ja sisältää sellaisia aineita, jotka ehkäisevät infektioita." (Lähde: https://askelterveyteen.com/mitka-ovat-leuanalussylkirauhasten-tehtavat/ ) Vaikka siis liukkarille ei olisi tarvetta, niin on hyvä levittää omaa sylkeä kalun päälle tai vastaavasti levittää sylkeä naisen vittuun. Se on ilmainen luonnon tautisuoja.
Raskauden tuloon voi vaikuttaa helpolla luonnollisella tavalla. Suorittakaa emätinhuuhtelu panojen jälkeen, ja emättimen huuhteluun käytettävässä vedessä olisi hyvä olla etikkaa. Etikka vaikuttaa kielteisesti sperman happamuustasoon. Nainen, joka tekee emätinhuuhtelun alentaa raskaasitulonsa riskiä 30%:llä prosentilla. (Lähde: https://www.washingtonpost.com/archive/lifestyle/wellness/1996/07/02/douching-may-reduce-chances-of-pregnancy/25a59d63-b659-4126-8b5d-184dcbd831b5/ )
Emätinhuuhteluun tarkoitettuja välineitä voi ostaa netistä. Monesti se kuminen pallo, jonka sisällä neste on, on eri kokoinen. On isompia ja pienempiä. Jokainen valitkoon sen mukaan miten puhtoisen pimpsukan tahtoo!
https://ea.fi/product/ematinhuuhteluruisku/
Luonnollinen ehkäisy ja tautisuoja pelkääville
7
1363
Vastaukset
- Anonyymi
Mee hönö muualle jakamaan tuota vitun linkkiä
- Anonyymi
taitaa vaan tehdä hyvää sullekin saada oppia
- Anonyymi
Kiinnostaa kyllä mahdollisuus saada panna paljaalla. Se on pieni vaiva sitten, jos sillä pillun huuhtomisella saa raskaaksitulon riskiä pienennettyä 30 %. Ja jos sylkemällä munaan saa vielä tautisuojan, niin sen parempi !
- Anonyymi
Jossain täällä oli sellainen juttu että virtsa olisi steriiliä. Silloin tautisuojaksi riittäisi jos mies panon jälkeen kusisi vitun täyteen. Se huuhtelisi pöpöt pois.
- Anonyymi
Sylkeä käytän itsekin panoissa aina. Voitelen kullini lämpimällä syljellä ja sitten painan sisään... aaaah kiihottaa kun ajattelen omaa sylkeä naisen sisuksissa...luonto on tehnyt siitä kiihottavaa koska se suojaa ihmistä panossa.
Haluisin joskus myös sylkeä naisen vittuun.... - Anonyymi
Voi saatana nyt tätäkin..
EI AUTA seksitautiin tai raskauden ehkäisemiseen mitkään huuhtelut!!!!!!!!!!!!! - Anonyymi
Itse teen emätinhuuhtelun aina kuukautisten jälkeen. Se ihan kuin aloittaa uuden jakson elämässä. Laitan juurikin etikkaa huuhteluveteen, se toimii.
Ketjusta on poistettu 36 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai918814Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484781Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414451Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462706Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001526- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641192Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391170Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671110