Olen huomannut että täällä moni pelkää gangbangissä saavansa taudin. Enimmäkseen sitä pelkäävät naiset ja se pilaa heidän ja heitä panevien miesten nautinnon, koska naiset sitten vaatii kortsua. Kerron nyt jotain, joka helpottaa paljaalla panemisesta tykkääviä naisia ja miehiä.
Käyttäkää liukkarina sylkeä, ennemmin kuin kauppojen aineita. "Sylki on tehokas antiseptinen aine, joka suojaa limakalvoa ja sisältää sellaisia aineita, jotka ehkäisevät infektioita." (Lähde: https://askelterveyteen.com/mitka-ovat-leuanalussylkirauhasten-tehtavat/ ) Vaikka siis liukkarille ei olisi tarvetta, niin on hyvä levittää omaa sylkeä kalun päälle tai vastaavasti levittää sylkeä naisen vittuun. Se on ilmainen luonnon tautisuoja.
Raskauden tuloon voi vaikuttaa helpolla luonnollisella tavalla. Suorittakaa emätinhuuhtelu panojen jälkeen, ja emättimen huuhteluun käytettävässä vedessä olisi hyvä olla etikkaa. Etikka vaikuttaa kielteisesti sperman happamuustasoon. Nainen, joka tekee emätinhuuhtelun alentaa raskaasitulonsa riskiä 30%:llä prosentilla. (Lähde: https://www.washingtonpost.com/archive/lifestyle/wellness/1996/07/02/douching-may-reduce-chances-of-pregnancy/25a59d63-b659-4126-8b5d-184dcbd831b5/ )
Emätinhuuhteluun tarkoitettuja välineitä voi ostaa netistä. Monesti se kuminen pallo, jonka sisällä neste on, on eri kokoinen. On isompia ja pienempiä. Jokainen valitkoon sen mukaan miten puhtoisen pimpsukan tahtoo!
https://ea.fi/product/ematinhuuhteluruisku/
Luonnollinen ehkäisy ja tautisuoja pelkääville
7
1289
Vastaukset
- Anonyymi
Mee hönö muualle jakamaan tuota vitun linkkiä
- Anonyymi
taitaa vaan tehdä hyvää sullekin saada oppia
- Anonyymi
Kiinnostaa kyllä mahdollisuus saada panna paljaalla. Se on pieni vaiva sitten, jos sillä pillun huuhtomisella saa raskaaksitulon riskiä pienennettyä 30 %. Ja jos sylkemällä munaan saa vielä tautisuojan, niin sen parempi !
- Anonyymi
Jossain täällä oli sellainen juttu että virtsa olisi steriiliä. Silloin tautisuojaksi riittäisi jos mies panon jälkeen kusisi vitun täyteen. Se huuhtelisi pöpöt pois.
- Anonyymi
Sylkeä käytän itsekin panoissa aina. Voitelen kullini lämpimällä syljellä ja sitten painan sisään... aaaah kiihottaa kun ajattelen omaa sylkeä naisen sisuksissa...luonto on tehnyt siitä kiihottavaa koska se suojaa ihmistä panossa.
Haluisin joskus myös sylkeä naisen vittuun.... - Anonyymi
Voi saatana nyt tätäkin..
EI AUTA seksitautiin tai raskauden ehkäisemiseen mitkään huuhtelut!!!!!!!!!!!!! - Anonyymi
Itse teen emätinhuuhtelun aina kuukautisten jälkeen. Se ihan kuin aloittaa uuden jakson elämässä. Laitan juurikin etikkaa huuhteluveteen, se toimii.
Ketjusta on poistettu 36 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 254437
- 1062229
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa971490Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1721418- 601274
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561145Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe2041108- 501029
puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo111009Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M193984