Samassa suhteessa, mutta eri puolilla
https://yle.fi/a/74-20048413
Perusuomalainen on iljettävin deitti kumppani
28
832
Vastaukset
- Anonyymi
KoIehtivarasta voinee juhlia kuitenkin.
- Anonyymi
Jokaisella kansalaisella on kansalaisoikeus varastaa kirkkohopeat?
- Anonyymi
Sanna on ihana. t. keke
- Anonyymi
Yllättävän korkeakin toi prosentti kun voisi ajatella että persu ei tule toimeen kun toisen persun kanssa
- Anonyymi
Jos et äänestä persua ammut omia jalkoja ymmärtäkää se.
- Anonyymi
Nyt vaan kävi niin että moni peruja äänestänyt ampui itseään jalkaa
- Anonyymi
Rasismia 📢 en mä vaan tiedä missä, mutta päätin nyt vain sitä huutaa, kun sitä nähdään nykyään joka paikassa. RASISMIA📣 panokset kovenee, minä en luovuta, RASISMIA!📢
- Anonyymi
Paras ehkäisykeino naiselle on ilmoittaa olevansa Vihervasemmiston kannattaja, takuulla karsii 95% miehistä ja niitä loppuja 5% ei voi kyllä miehiksi edes kutsua.
- Anonyymi
Sä et tainnut osata lukea kyseistä tilastoa 😂😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sä et tainnut osata lukea kyseistä tilastoa 😂😂
Osaan lukea, siinähän se onkin, kun monet ei osaa, varsinkaan vanhemmat ihmiset, mitkä uskoo kaiken sonnan, mitä media maailmalle lykkää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osaan lukea, siinähän se onkin, kun monet ei osaa, varsinkaan vanhemmat ihmiset, mitkä uskoo kaiken sonnan, mitä media maailmalle lykkää.
Persu uskoo vain omia valemedioita
- Anonyymi
Kepuemännillä on hehton vetoinen leivinuuni.
- Anonyymi
Mukava siellä on paistella mokkaruutuja, ne suorastaan sulaa suussa.
- Anonyymi
En voisi koskaan seurustella kyseisen ajatusmaailman omaavan ihmisen kanssa
- Anonyymi
Käyvätköhän edes suihkussa öyhöttämisien välissä
- Anonyymi
Kyllä käy mutta hanaa ei avata.
- Anonyymi
Niin on.
- Anonyymi
Persu = Yökö yök osetus yök
- Anonyymi
Oksettavia tyyppejä kuka voi edes olla samanmielinen ja ymmärrän ettei deittiä löydy
- Anonyymi
Käyttävätkö dödöä?
- Anonyymi
Kerran Tinder-treffeillä selvisi, että mies äänestää Vasemmistoliittoa. Värit huoneessa haalistuivat hetkessä. Entisen Neuvostoliiton kasvattina minulle se tarkoittaa paluuta sosialismiin: varakkailta kaikki pois, ollaan köyhiä yhdessä -idealismia. Ei kiitos.
- Anonyymi
Kuulut ilmeisesti vähemmistön yökötyksiin
- Anonyymi
Kepu pettää aina, niin heidän vaimonsakin. Harvalta saa silti hyvät kyydit, sen verran ovat emäntä ainesta.
- Anonyymi
Kommarit parhaita sängyssä.
- Anonyymi
Persut haisee hieltä ja viinalta. Ei jatkoon
- Anonyymi
Ónko hannulla naista tai lapsia. Epäilen ?
- Anonyymi
Tuskin pitää tytöistä.
- Anonyymi
En ikinä voisi seurstella jonku natsin kanssa. Onko persujen pakko haastaa riitaa jatkuvasti ihmisten kanssa jotka eivät ole samaa mieltä asioista kun he.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812606- 1892128
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771986Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1241803- 1651760
Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311675Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1791285Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,721277Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711235Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c801181