Päivän Riikka: Legendaarinen Allun grilli konkurssiin

Taas lisää väkeä kannustettavaksi! https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000009835486.html
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei tuollasta rasvapaska teurasjäte moskaa kukaan tervepäinen syö ja vielä maksa siitä.

Äänestä
  • Eli SDP n vaalilupauksia jajaaiaoaoaoososososohhahaahahaha

    T. Avaaja

    Äänestä

musta lootus f1 auto tulee mieleen allun grillistä muuta en muista paitsi allun grilli tarrat autoissa. ihan kun olisin turussakin nähnyt allun grillin länsikeskyksen lähistöllä

Äänestä

Avaaja lisää
Marin ei osannut estää tätäkään

Meneekö käymään kuten Jämsässä
Auttoikoei

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taas lisää väkeä kannustettavaksi! https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000009835486.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu