Älkää päästäkö Marinia pois.

Kärsikööt nyt neljän vuoden kakun eduskunnan pilkan kohteena!! Saa olla myös seiskalle mannekiinina EDELLEEN.
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei voi Sannaa päästää pois lavertelemaan valtion salaisuuksia muille maille. Sitäpaitsi Sanna konsultti voisi vaikkapa innostua neuvomaan uudessa virassaan Suomen nykyistä hallitusta eli liian suuri riski.

Äänestä

Vaalikausi loppuun, koska oli ehdokkaana ja silleen.

Äänestä

Mariini on nyt saanut Tonilta tarjouksen, josta ei kantsi kieltäytyä. Toni johtaa "voittoa tavoittelematonta" korruptiofirmaa, jota rahoittaa mm Saudi-Arabia ja Putinin hyvä kaveri. Onkohan joukossa myös Xi;n frendejä?

Että tällainen tapaus. Money talks! Sosiaalidemokratiassa on katto korkealla ja seinät laajalla. Mukaan mahtuu Sannat ja Mikkelit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kärsikööt nyt neljän vuoden kakun eduskunnan pilkan kohteena!! Saa olla myös seiskalle mannekiinina EDELLEEN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu