Hups heijakka,a, tappoja tai murhia Kauniainen, Westend?
Onko Kauniainen uusi Korso
Anonyymi-ap
4
1071
Vastaukset
- Anonyymi
Korsossa on rauhallisempaa. On myös huippuurheilijoita. Futis Antman mm.
- Anonyymi
Ja minä kun luulin että se murhattu olisi Suomalai nen.
- Anonyymi
Oliko tämä uhri, timpuri, ja tekijä sukua keskenään koska tunsivat varhaislapsuudesta saakka toisensa?
- Anonyymi
"Suomessa on oppivelvollisuus, muttei koulupakkoa” - Heidin kaikki neljä lasta ovat käyneet kotikoulua
Espoolaisten Heidi ja Niklas Furun perheessä kaikki neljä lasta ovat aloittaneet opintiensä kotikoulussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733774Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92031Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261353- 1351256
- 1121148
- 1111125
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701040Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35896