Sallan lihavuus

Herranjumala sentään kuinka ihminen voi olla noin paksussa kunnossa. Kyllä ei ole pitkä elämä tuolla menolla.
5751
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä helkkaria onko ainut tukeva ihminen ?? Taas nää kirjoitukset on niin helvetin mukava haukkuu 🤔🙄

Äänestä

Hyvän roolisuorituksen on Sallaa näyttelevä nainen tehnyt. Sellanen hyväntuulen tuoja kaikessa säheltelyssään.

Äänestä
  • Kyllä ne suihkun verhot läpätti tuossa toissajaksossa vähän toiseen suuntaan :D!!

    Äänestä

Oletkos huomannut mikä maha Ismolla on?!

Äänestä

Salla puhuu nopeasti, ei meinaa saada selvää, muuten ok.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Herranjumala sentään kuinka ihminen voi olla noin paksussa kunnossa. Kyllä ei ole pitkä elämä tuolla menolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu