Vanha sokea mies

suomalainen rollaattorilla ja valkosella kepillä tossa koitti päästä kotia. Haistakaa vattu kaikki
5239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onko nyt syy purran vai marinin. mitä. teitä mikään tärkeä kiinnosta. pellepilitiikkoja

Äänestä

uskomatonta porukkaa. suomalaisuus ansaitsee loppunsa. hyi hitto

Äänestä

Älä huoli. Onko sinulla kaikki hyvin? Vai kaipaisitko jossakin apua?

Äänestä
  • oletkohan ihan terve

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

suomalainen rollaattorilla ja valkosella kepillä tossa koitti päästä kotia. Haistakaa vattu kaikki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu