Olit yhtä kaunis kuin muistinkin

Mukava nähdä vaikkakin vain ohimennen. Tule nainen seuraavalla kerralla juttelemaan?
7456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka nainen?

Äänestä

Missä näitte?

Äänestä

Pyöräilevä mies.

Äänestä

Jos oli minulle niin tulen kunhan annat selvän merkin. Tai sitten tulet itse kun minut jossain näet. Ihan luvan kanssa saat tulla ☺️
Minä en meinaan ehkä tunnista sinua. Kun on tuota aika kulunut..
☀️

Äänestä

Koska näit hänet mies? - autoileva nainen

Äänestä

Yhtä komee oli mieski, mut kai täytyy ottaa kauluksesta kiinni, ettei aina ehdi sinne nurkan taakse

Äänestä

Ihan oikeesti mä en tunnista heti sinua 😆

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mukava nähdä vaikkakin vain ohimennen. Tule nainen seuraavalla kerralla juttelemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu