Nyt saadaan selvile. kaikki NASA:n hallussa olevat tiedot ulkopuolisista maailmoista tulleista Ufoista. Suora lähetys.
https://youtu.be/Om-fW28NwBg
ja
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000009853784.html
https://youtu.be/Om-fW28NwBg
ja
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000009853784.html
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noi Meksikolaisten eilen esittelemät alienien jäännökset ainakin vaikuttaa jostakin röpelöisestä, muovailtavasta materiaalista käsin tehdyiltä kökkäreiltä.
Olion pääkallo on 1:1:een samanlainen, kuin ET-olion pää elokuvassa.
En pidättäisi henkeä. Suokaasuja ja sääpalloja, jokunen satelliitti.
Roskaa. Samaa skeidaa mitä Hollywood tuottanut vuosikymmenet, pelkkää mind fuckingia, meedioita, ufoja..kaikkea paskaa.
Pelkääviä ihmisiä on helppo ohjaille. Pelkääville ihmisille on helppo myydä, mitä vain.
Noin 65-vuotias umpisen kuivakka ukko oli laitettu verkkaiseen tahtiin kertomaan "independent study group":in tekemistä havainnoista.
Mitään ei kuulemam ole löydetty, ei yhtään mitään. Tämä on se uutinen nyt.
Tämä oli kyllä aika lailla selvä ja varma todiste siitä, että mitään maapallon ulkopuolista elämää ei vain ole olemassa. Jonkin täysin kummallisen luonnonoikun ansiosta vain tänne maapallolle on syntynyt ensin jotakin yksisoluisia leviä. Ne ovat sitten miljardissa vuodessa kehittyneet ihmisiksi. Samanlaista kummallista ja harvinaista luonnonoikkua ei ole tapahtunut missään muualla universumissa, vaikak NASA:n parhaat tutkijat ovat etsineet.