Kiinnostaa kuka maksaa Susanna Penttilän onkyfans?

Anonyymi-ap

Minkälainen ihminen maksaa 30 euroa/kk jostain Susanna Penttilän ryppyisitä tissikuvista?
Minkälainen tampio?

13

701

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samaa oo ittekkin miettinyt. Kun kuvat varmaa käsitelty rajulla kädellä. Jotain aikamiespoikia jostain perähikiältä?

    • Anonyymi

      Tampioita tosiaan .

    • Anonyymi

      Vain epätoivoiset, hyvin epätoivoiset.. ne jotka ei ilmaiseksi saa eikä näe.
      Sairaitahan noi naiset on, kun aika altaa kallistua ehtoopuolelle, viimesenä keinona aletaan myymään itseään. Hieno nimi "onlyfans" suomeksi= huoraaminen

    • Anonyymi

      Buhaa antakaa tollojen maksaa... kun ei tajuu että bornhubista saa parempaa ilmaiseksi.

    • Anonyymi

      En ymmrrä koko onlyfans sivustoa. Eikö ne oo huoria kun kauppaavat tavaraansa rahasta?

    • Anonyymi

      Koripallon kokoiset pinkeät pallerot aika karu näky

      • Anonyymi

        Näin on , ei vaan ymmärrä kuka tuonkin luuskan katselemisesta saa kiksejä ...??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näin on , ei vaan ymmärrä kuka tuonkin luuskan katselemisesta saa kiksejä ...??

        Olen nähnyt Susannan livenä ja vaikka sillä oli 10 centin korkkarit jaloissa, niin taskuun sen olisi saanut kenkineen päivineen mahtumaan. Toki - tekotissit olisi pitänyt jättää taskun ulkopuolelle hengailee.

        Tavallaan nostan Susannalle hattua tuosta OF tempauksestaan mutta samalla kyllä pistää miettimään että minkäkokoisella älykkyysosamäärällä tuonne kelpuutetaan lähinnä naisoletettuja pornoilemaan? Noissa hommissa loppu on todennäköisesti aika karu.


    • Anonyymi

      Nuoretpojat ovat kiinnostuneita matureista, kypsistä kurvikkaista naisista. Kautta aikain ollut niin. Aiemmin oli alan lehtinä mm. +50 Only tai +40 Only myynnissä maamme kaupoissa ja r-kioskeissa.

      • Anonyymi

        Sellainen toyfriendhan Susannalla aikaan oli - vuosia. Poika oli jotakin 20 ja Suski 40+ ja hänen oma poikansa pari kolmevuotias. Toyboy ilmeisesti tajusi mitä tuleman pitää ja lähti ikäistensä seuraa hakemaan. Suskin lähitulevaisuus ei kovin ruusuiselta tunnu paitsi ehkä rahallisesti hänelle.


    • Anonyymi

      Ei kiinosta. Kuka henkilö on?

    • Anonyymi

      Suomesta ei lopu ne peräkammarinpojat joilta voi lypsää rahaa vilautuskuvilla. Ennen käytiin ostamassa lehtiä joita selaitiin salaa äiteeltä mutta tietotekniikka on jo saavuttanut peräkylätkin eikä tarvi enää pelätä että lehtikätkö löytyy patjan alta. Kuvat on puhelimessa, puhelin taskussa ja tasku vetoketjulla kiinni.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      89
      1829
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      276
      1687
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      292
      1470
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      1369
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      58
      955
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      947
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      70
      927
    8. 66
      904
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      891
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      51
      876
    Aihe