Millä BMW mallilla pääsee parhaalle paikalle parkissa? Haluaisin kireimmät jonnet kyytiin. Jatkuvasyyttelyn viereinen parkkiruutu on ilmeisesti halutuin?
Mikä BMW malli paras?
21
804
Vastaukset
- Anonyymi
BMW isetta
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18016917d
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Ehdottomasti juuri paaluun menevä.
- Anonyymi
Yksi ja sama huutaa huonoa itseluottamusta täällä. Kannattaa kysyä hoitopaikkaa.
- Anonyymi
Ja kaikki tietää tämän kuperkeikkahullun joka tehtailee satoja aloituksia bmw autoista ja kuskeista.
- Anonyymi
Eiköhän Esa osta sopivanmallin. Se kauppaa sinua kuperkeikkahullu. Olet Esan kauppatavara.
- Anonyymi
Leima tuli. Ja aito NAISENI ANTOI PESÄÄ. Entä sinä laittoiko Esa taas ilman tummelia.
- Anonyymi
Kuperkeikkahullu ei usko jotta bemujen omistajilla on naisia. Kut on itse transuna Esalla. Ja en ole bemuparkissa. Jos ymmärrät? Ja tuskin ymmärä. Olet han ns vajaa.
- Anonyymi
Ja meymmärrämme jotta Esa höylää sinua ilmantummelia. Siksi olet katkera.
- Anonyymi
Sihän itse olet naisena Esalle. Ei se tarkoita jotta kaikilla muilla bmw omistajilla olisi sinun tyylisi korvikenainen. Ja sihähän kerrot omista kokemuksestasi kuperkeikkahullu. Esa ei käytä eikä tule käyttäämään jakorasiaan tummelia. Joten kärsi ja valita. Siitä ne tykkää kun käytte maakunnissa. Sinä jakamassa ahnusta jakorasiana. Esa kerää hillot. Saatte uudemman bmw romikselta. Siihen riittää lahdenkeikka. Ja Mikkelissä oli jo +puolella. Joten miten meni pohjoisen keikka. Saitteko bensarahaa. Vai maksoiko äitisi taas sinun matkasi?
- Anonyymi
Tämä maamoottori on varmaakin varmemmin paras malli!
Porin Konepaja Oy (BMW = Björneborgs Mekaniska Werkstad)- Anonyymi
Brutaalia kääntämistä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Brutaalia kääntämistä!
Porin Konepaja Oy (ruots. Björneborgs Mekaniska Werkstad, lyh. BMW) oli Porissa vuonna 1858 perustettu valimo ja konepaja.
Porin Konepajan perustivat porilainen kauppias Carl Anton Björnberg sekä Leineperin ruukin samana vuonna omistukseensa hankkinut lakimies K. J. Lönegren. Se päätyi myöhemmin 1800-luvulla Oy W. Rosenlew Ab:n omistukseen
Wikipedia - Anonyymi
Jo vain ja lisäksi maamoottori!
Kuvia ja lisätietoa löytyy netistä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jo vain ja lisäksi maamoottori!
Kuvia ja lisätietoa löytyy netistä.Löytyykö sieltä mitään tietoa bmw lentokoneenmootoreista?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Löytyykö sieltä mitään tietoa bmw lentokoneenmootoreista?
Tuskin porissa nyt semmoisia tehtiin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin porissa nyt semmoisia tehtiin...
Juu, harvemmin tuota maamoottoria ainakaan lentokoneissa on käytetty!
Osta Tesla
- Anonyymi
Osta Kosla
- Anonyymi
Vanhat takatuupparit ovat runsaasti edustettuina bemariparkissa.
- Anonyymi
Kyllä. Sekä parkissa että bemareissa.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951202Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad42794- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617