Ulkopuolinen kärsi sittä että ne pantta minun rahat.

Anonyymi-ap

Ei ole tullut sittä raha olis pitännyt olla jo ajat sitten eli klo 8:15 ja nyt klo on 9:20 eikä ole vielä tullut ne rahat onko ne ollekan sittä sossusta laittanut se raha ei se ole minun vika ole jos sossusta huija eikä sitten laitakan sittä raha.

Mitä ne pantta minun raha minä en itse kärsi sittä että ne pantta minun raha minä olen varautunut sihen että ne pantta minun raha kun olen jo eilen lainanut se summa se on hän kenelttä minä lainasin mitä kärsi sittä että ne pantta minun raha eli itse en sittä kärsi että turha se on minun takia pantatta se raha.

Ja pirkkoa olen sannut ne ajatele että ne pantta se raha niin en saa pirkkoa mutta olen jo sannut pirkkoa että turha sittä raha on sen takia pantatta että en saa pirkkoa.

Eli sanoka näille gang stalkereille että ulkopuoliset kärsi sittä että ne pantta minun rahat ja sanoka nille että ne heti lopetta toi naurettava toiminta.

3

290

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eli ne gang stalkerit on laittanut se möyhemmin maksun se raha ettå joutu odottaman pitempän ennen kun saa sen rahan mutta sittä ne ei ole ottanut huomion että olen varautunut sihen että ne niin teke kun olen jo eilen lainnanut se summa että voin heti käyttä se raha eikä tarvitse odotta ennen kun sittä raha voi käyttä sitten ne gang stalkerit ei ole ottanut huomion että syttömät ihmiset saa kärsiä sitten että ne on myöhemmin laittanut se raha maksun eli jos ne kuvitele että minä sittä kärsin niin ne on väärässä sillä minä olen varmistannut että minä en tarvitse kärsiä jos ne näin teke.

    • Anonyymi

      Kun ne gang stalkerit teke kaikkea tällaista kiusa ja tarkoitus on kiusata että kaikki asiat ne päin persettä ja kiusattu teke itsemurha niin sihen ne pyrki.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      147
      8120
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      423
      7151
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      69
      3663
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      142
      3311
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      109
      2824
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      44
      2358
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      126
      1936
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      23
      1793
    9. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      26
      1576
    10. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1457
    Aihe