Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vanhempi nainen jolla on todella märkää pillu

Löytyisikö vanhempaa naista 60+ jolla on todella märkä pillu haluaisin päästä nuolemaan ja panemaan sinua jos löytyy niin kirjoittakaa asun Salossa.
4260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei löydy sulle edes rahasta limanuljaska ja vielä HAISTA PASKA HOMONAAMA

Äänestä
  • Ihan kyllä sä saat olla ihan rauhassa Niuvanniemellä. turhaa sä sieltä kiukuttelet. Ei sinne kukaan eksy.

    Äänestä

  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    💋 ­­­N­­y­­m­­f­o­m­­­a­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18019226t

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löytyisikö vanhempaa naista 60+ jolla on todella märkä pillu haluaisin päästä nuolemaan ja panemaan sinua jos löytyy niin kirjoittakaa asun Salossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu