Ylen kurttuhuulicoctail kysyy

Ovatko eläimet uhka? Haha, oikeat älyköt taas asialla.
4232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yle onnistuu alittamaan riman aika monessa asiassa. Tuolta pitäisi potkaista ulos monta suojatyöläistä, jotka ovat esteenä laadukkaalle ohjelmistolle.

Äänestä

Mediaa ei sovi arvostella, se on Jumalanpilkkaa. Eikä varsinkaan Yleä, jossa on paljon kavereita töissä. Jos saisivat kenkää, eivät pääsisi noilla taidoilla edes lunta lapioimaan, vaikka pihalla ovat olleet jo monet vuodet.

Äänestä
  • Mutta,persuja kannattaa aina arvostella ja nauraa heille kun polvistuvat kokoomuksen edessä,nämä kovat sisulaiset.

    Äänestä

heHE eilen oli joku city BOI rannalla ihmettelemässä ei ole kaatuneita puita :):)::):):)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ovatko eläimet uhka? Haha, oikeat älyköt taas asialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu