Vihervasemmisto suvaitsee suvaitsemattomuutta

Jos kohteena Islam

Mutta muilta vastaavaa turha toivoa.
6110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Alistuvaa sakkia koko vasemmisto ilman aivoja olevia on helppo ohjata.

Äänestä
  • Tyhmiä sosialisteja.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    🍒 ­­N­­­y­­m­­f­­­o­m­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18021672y

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Naulan kantaan.

Äänestä

Päihteet sekoittaneet pään, liimailevat itseään jopa asfalttiin kiinni. Ihmetyttää miksi pelastuslaitos menee auttamaan, istukoon käsi liimassa vaikka lopun elämänsä, tai pyytäköön tovereitaan leikkaaamaan käden irti

Äänestä
  • Maksoiko vassu tägääjä grafiitti pelleilynsä?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos kohteena Islam

Mutta muilta vastaavaa turha toivoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu