Ihan vain säikäyttämällä se morsian tänne sivukylille tulla.
Pitäisiköhän jo lopultakin muuttaa taktiikkaa
Anonyymi-ap
6253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikö mieluummin kääntyisi hiljaa pois kuin säikäyttäisi?
Kyllä se säikäyttämistaktiikka monestikin varmin on, luulisin. Hätääntyneenä ei tiedä mihin menisi ja voisi sitten hyvässälykyssä vaikka ikuisesti jäädä.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18023664s
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Olen kyllä harkinnut pyhiinvaellusmatkan tekemistä kaivatun kotikulmille. On kuitenkin tiettyjä syitä, minkä vuoksi se ei ole luontevaa nykyään. Haluaisin kyllä nähdä hänet, mutta ei olis mahdollista nähdä vain häntä.
Eiköhän elämässä pidä ottaa edes joskus pikkuriskejä?
Joo, mutta kun ei ole edes neutraalit välit häneen. Hän inhoaa minua, joten en halua tungetella menemällä ehdoin tahdoin hänen työpaikalleen. Eikä siellä ole nyt oikein muitakaan, joihin olis hyvät ja luontevat välit. Ei ole oikein tekosyytäkään siis matkustaa sinne.