Kepulla oikea aatte mitä puolue nykyisin onkin

Keskustan uusi puolue­sihteeri on entinen kommunisti ja Pohjois-Korean tukija: ”Minulla oli hyvin pitkä tie kohti keskustaa”
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vasemmalle ja viherkiimaa.

Äänestä
  • Kyllä se Kepu on kallistunut Vasemmistopuolueeksi, Ei Voi Mitään !
    - ensin Kepu Tuhosi Maatalouden, olihan Maatalousministerinä Kepulainen vuosikymmeniä, joten Tuho oli Kepun "Ansiota"
    - ja lopullinen Kepun omaan Tuhoon on, Kepun siirtyminen Vasemmistopuolueeksi Saarikon johdolla !
    - Hyvästi Kepu, kannatusluvut huitelee Jo 6-8 % tasolla, että Loppu oottelee !

    Äänestä

Luulin täysin trolliksi aloitusta, kun ei linkkiäkään ollut,,,,,,semmosta!


Vanha sanonta: "Älä koskaan luota ihmiseen, joka on joskus ollut kommunisti."

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keskustan uusi puolue­sihteeri on entinen kommunisti ja Pohjois-Korean tukija: ”Minulla oli hyvin pitkä tie kohti keskustaa”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu