Nämä hyvin rehelliset ihmisluomukset on myös kauhajoen tulevaisuuksia.
Kumartakaa syvästi näitä arvokkaita rotuja
Jumaloikaa mustaisia!
13
887
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä vain, kuinka monta romaania näet esim. vanhainkodissa hoidettavana, ne on kuule ahkeria ihmisiä ja hoitaa itse koko suvun. Monella paljon rahaa on, mutta harvalla hyvä hevoonen.
- Anonyymi
Dekkarit on parempia!
- Anonyymi
Ei ole vanhat romaanit palvelutaloissa. Itse hoitavat vanhukset. Ottakaapa heistä oppia.
- Anonyymi
Tuleepahan yhteiskunnalle halvemmaksi kun hoitavat koko ikänsä avustuksia nostaneet vanhuksensa itse. Tietysti joku korotettu omaishoitotuki avustus siitäkin vielä maksetaan niille.
- Anonyymi
Kela maksaa senkin "itsehoidon" niille.
- Anonyymi
Mitä sitte, antaa maksaa, ei pitäis olla muiden päänsärky.
- Anonyymi
Moni romaani menisi töihin, mutta ei oteta ennakko asenteiden takia. Ei valkolaiset ole yhtään sen parempia. Molemmissa roduissa samoja ääripäitä sekä fiksuja kansalaisia.
- Anonyymi
Romaanit on aina siistejä ja tyylikkäitä. Valkolaiset likaisia, haisevia ja rentuissa lompsivia.
- Anonyymi
Valkolaiset käy töissä, ei niillä ole aikaa herrastella kulmahousuissa työpäivinä.
- Anonyymi
Aatulta jäi homma kesken 40 luvulla.
- Anonyymi
Valitettavasti siltä vaikuttaa
- Anonyymi
Viikkoaikaa sitten taas järjestivät kovan rahamenon veronmaksajille, hulikutteri, puolitusinaa maijoja, ambuja ja lääkäri /hoitohenkilöjä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857455- 965394
- 2574595
- 444495
- 623257
- 492685
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348- 492323
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 412184