Pillerikauppias vapaaksi!

Ja, niin jatkuu pillerinkauppaaminen nuorisolle. Olikohan niin jottei voinut vangita koska rasimi?
72024
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mikäs tämä asia on?

Äänestä
  • Huippumoniosaajasta on kyse!

    Äänestä

Taitaa olla yksi noki poika

Äänestä

Jättääkö fillarinsa pyörätelineeseen vai tuulikaappiin?

Äänestä

"työperäinen" huumekauppias..

Äänestä

Kuulemma koko kauhava pelkää sitä nokikolaria.

Äänestä

Kauhavalla on vellihousuja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja, niin jatkuu pillerinkauppaaminen nuorisolle. Olikohan niin jottei voinut vangita koska rasimi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu