Kuka VITUN HULLU maksaa tästä paskasta...

Anonyymi-ap

https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/1f3afe94-8cfc-43a9-839a-7cacbe4980b1
Vitun vanha lintta johon tuskin enää löytyy edes öljyfiltteriä_?
Konepellin alla jyllää ihan tuhti moottori: 3-litrainen ja 188-hevosvoimainen... Puolimoottorilla varustettu tod näk panssaroitu ja painava paska. Nollasta sataan 20s ja bensaa palaa vähintään 20l satasella. Mulle pitäis maksaa toi 20topoo et edes huolisin moista roskaa pihalleni

7

502

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Alkuperäislaatuinen öljynsuodatin numerolla 15-1015 hintaan 9,49e Motonetistä

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🍑 ­­N­­­y­­­m­­f­o­­­m­­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18032272k

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Sulla ei ole edes pihaa.

    • Anonyymi

      Osia tuohon saa vielä hyvin, muistakin Mersuista monet osat käyvät myös tuohon.
      Ihmetyttää, miksi kukaan maksaisi 10 000€ ylimääräistä siitä hyvästä, että joku historiaan jäänyt presidentti on takapenkkiä kuluttanut.

      • Anonyymi

        Ehkä pressan perseestä on jäänyt tahra penkin kudoksiin? Sen sniffaamisesta ja nuolemisesta maksetaan hyvin! Ehkäpä autoa voisi vuokrata sniffailuun_?


    • Anonyymi

      Se on niin suhteellista, netistä löytyy rahvaan autoja samaassa ikäluokassa joissa hinta pyynti on paljon suurempi,,,
      Esim. Ford Sierra 1986 54900 €

      • Anonyymi

        Onhan se ny Fordi auto tuohon merssun reppanaan verrattuna. Kyllä tuon merssun reppana saisi passata vielä nykyisellekin ministerille.. Aivan turhaa käyttävät verorahoja vuokra-autoihin.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      167
      11008
    2. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      114
      6242
    3. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      171
      5591
    4. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      86
      5501
    5. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      174
      4487
    6. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      78
      4382
    7. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      48
      3989
    8. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      55
      3856
    9. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      23
      3524
    10. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      85
      3120
    Aihe