halla-aho sai ukraina kunniamerkin

no niin, siitä sitten hyvä presidentiksi jo ponkaista

muilla ole mitään esittää hehe.
8205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

toki ne varmaan haluaa että "antaka meile lisä raha ja varustetta paljo" pandora tilillekin miljuunia

Äänestä

Onhan Heinäluomalla Putinin kunniamerkki

Äänestä

Siviilipalveluksen kultainen kunniamerkki.

Äänestä
  • Huono provo hipiltä🦍

    Äänestä

Tukka lähtee järki vähentyy

Äänestä

Mistähän syystä sai "merkin"?

Pitäisi penkaista asiaa.

Äänestä

Miksi Sanna ei saanut "kunniamerkkiä"?

Äänestä

Muilla taitaa olla jo useampia kunniamerkkejä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

no niin, siitä sitten hyvä presidentiksi jo ponkaista

muilla ole mitään esittää hehe.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu