Julius hakkeri töihin valtiolle

Salaisuuksia avaamaan, hakkeri kun hää on. Sota, poliitiikka salaisuuksia, ym niitä riittää. Minua on vaivanna, kun varastivat porstuvasta helvetin hyvän Kirveen ja Pontikkapannun jäähdytys järjestelmän. Hankala laittaa lehelle ilmoitustakaan.
5151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko jo kriisiryhmä kylälle perustettu.

Äänestä

Psykopaatti Julius pääsee tuskin lähellekään nettiä muutamaan vuoteen.

Äänestä
  • Julius lienee eristyksissäkin.

    Äänestä

Julius vaan hymyilee oikeudessa. . Oikea unelma vävyn näköinen, vappukin limotfuisi.

Äänestä

Vankilaan tieto kulkee TV ohjelmien kautta öisin. Netti keskusteluissa salasanomaa. B rakastaa Ö, tieto lasti on saapunut. Puhelimia löytyy jatkuvasti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Salaisuuksia avaamaan, hakkeri kun hää on. Sota, poliitiikka salaisuuksia, ym niitä riittää. Minua on vaivanna, kun varastivat porstuvasta helvetin hyvän Kirveen ja Pontikkapannun jäähdytys järjestelmän. Hankala laittaa lehelle ilmoitustakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu