Venäjän aiheuttama tuska Ukrainassa

Venäjän aiheuttama tuska Ukrainassa ei ole hyväksyttävää missään tapauksessa.
Venäjä hyökkäsi Ukrainaan raakalaismaisesti aiheuttaen kärsimystä ja hätää.
Voitko Sinä hyväksyä sitä?
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pian trollit alkaa kirjoittaa tätä aihetta väheksyvästi odottakaas vaan!

Äänestä

Ettäin hyvä että ukraina uskalsi ruveta laittamaan Venäjälle vastaan kun Länsi maista yksikään ei suoraan uskalla.

Hyvä ukraina teette tärkeätä työtä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjän aiheuttama tuska Ukrainassa ei ole hyväksyttävää missään tapauksessa.
Venäjä hyökkäsi Ukrainaan raakalaismaisesti aiheuttaen kärsimystä ja hätää.
Voitko Sinä hyväksyä sitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu