Hannover-tammani etsii hoitajaa Helsingin suunnalta!
Hoitaessa ei tarvitse kovin paljoa osata, sillä voin opettaa! Hevoseni nimi on Pähkinä, viralliselta nimeltään Hannover Girl.
Kirjoitelkaa tähän, jos joku haluaisi hoitaa niin kerron meiliossani.
Kiitos kaikille hoitajille.
HOITAJIA HELSINGISTÄ?
15
921
Vastaukset
- fancy
Hei! kiinnostaisi kyllä hevosen hoito ja asun Helsingissä. Hevosia olen harrastellut n.19v. ehkä joitain asioita vähän unohtunut kun ollut 1,5-2v.
taukoa mutta eiköhän nuo muistu mieleen:)
mailini: [email protected] - hevonen etsii...
Fancy: Lähetin sulle mailia...
- fancy
olisihan se pitänyt arvata::)
- hevonen etsii...
Anteeksi, en vain lukenut tätä aikaisemmin! Lähetin uudestaan postia, toivottavasti nyt tuli perille!
niin, ja oma osoitteeni: [email protected]
Laita sinne postia jos viestini ei tullut.
Jos sinua ei enää kiinnostaa niin muutkin voivat toki kirjoittaa tuonne =)- fancy
Vai joko paikka meni? laitoin mailia eilen illalla.
Sinun posti ei ole tullut perille.
Osoitteeni : [email protected] (kirjoititko oikein?)
- hevonen etsii...
Paikka meni jo. En kirjoittanut mailia, sillä huomasin että se ei lähetä viestejä eteenpäin kunnolla eli en välttämättä saisi tietää, oletko saanut viestin perille.
Löysin kuitenkin jo hevoselle luotettavan ja hyvän hoitajan tästä läheltä.
Toivottavasti sinäkin saat hoitsun.
Älä kanna kaunaa. =(- hoitaja
kysynyt esim.heti puh.numeroa tai jotain..
paskapuhetta koko homma. Tosiaan sain paikan josta vielä maksetaankin:)
- hevonen etsii....
Hoitaja: Varmasti joku olisikin laittanut puh. numeronsa tänne palstalle xD
- xxxxx
mailiosoitteensa*/ mutta kaikenlaiseen sitä törmääkin.
- hevonen etsii...
Mutta me molemmathan, siis minä ja hoitajaksi pyrkivä, laitoimmekin mailiossamme tänne!
Joten MISTÄ IHMEESTÄ te valitatte??? - huomasin
Silloin kun rehdisti toimitaan niin olisi hyvä laittaa meiliossa jo ilmoitettaessa
- Hoiti heppaa vailla
MOi mä haluisin hoito hevosen mä osaan perus asiat ja mä rakastan tosi paljon hevosia ja nyt haluisin hoito hevosen... ja mä haluisin hoitaa sun hevostas vai ootko jo loytänyt hoitajan jos et ole tai haluat toisen hoitajan niin vastaa minulle
-Mia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1186346Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696030Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1201411- 121251
- 1871098
- 59897