Halla-Aho myös kokoomuksen ehdokkaaksi

Stubilla ei ole antaa vastusta Haavistolle-suosii maahanmuuttoa hän

tulkaa järkiinne kokoomuslaiset
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huhuuh puhukaa

Äänestä

Sivistysporvarit eivät sorru populismiin. Halla-aho on marginaaliehdokas, puhuu toista omilleen, valehtelee äänestäjilleen, vaalikarjalle. Äärioikeisto on vaararallinen ja vahingollinen Suomen tasavallalle.

Äänestä

Stubb ei ole uskottava presidenttiehdokas. Kokoomuksen porvariääniä vuotaa Rehnille, Halla-aholle ja Aaltolalle.

Äänestä

Jussi onkin salainen aseemme.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Stubilla ei ole antaa vastusta Haavistolle-suosii maahanmuuttoa hän

tulkaa järkiinne kokoomuslaiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu