Jokerit myi Nordiksen loppuun

Kyllä stadissa näyttää hulluja riittävän!!!
15917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Onkohan narreilla ja medialla millainen sopimus? Media onkin rummuttanut jokerien peluuta mestiksessä antaumuksella. Herättäähän venäläisvastaisuus tunteita.

Sekin on mahdollista, että narrit jatkaa samalla linjalla kuin liigassa ja putlerin propagandaliigassa eli jaetaan niin perkuleesti ilmaislippuja ja sitten röyhistellään rintaa miten jokerit kiinnostaa kun hallit on täynnä.

IFK on myynyt 4:stä kotipelistä 3 kotipeliä loppuun vaikka IFK:lla on puolta kalliimmat liput.

Äänestä

Keravan halli on myös loppuunmyyty

Äänestä

Joo ja Harkimo myi Jokerit ja areenansa venäläisille

Äänestä

Jokerit-TuTo 2-3,kas kun ei ylittänyt uutiskynnystä.

Äänestä
  • Kyllä Yle ainakin tekisi juttua, jos Jokerit tai Tuto naamioituisi Hifkiksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kyllä Yle ainakin tekisi juttua, jos Jokerit tai Tuto naamioituisi Hifkiksi.

    Voitot uutisoidaan ,häviöt vaietaan.Suuri yleisö saa käsityksen ,että Jokerit hallitsee vaikka pataan tulee jatkuvasti

    Äänestä

Ketä kiinnostaa joku mestis jokerit. Pelaatte jotain huuhaa joukkueita vastaan ja juhlitte voittoa kuin suomen mestaruutta.

Äänestä
  • Venäläisten joukkue ei suomen sarjoihin kiitos.

    Äänestä

Harkimo teki Jokereista menestyvän suurseuran. Ne ajat meni, eivätkä palaa. Nykyiset mussuttajat eivät saa joukkuetta pärjäämään edes Mestiksessä, mutta silti itketään päiväkaudet, miksei Liiga levitä punaista mattoa eteen.

Äänestä

Ja jotkut vielä maksaa tästä paskasta!Hankkikaa elämä vitun turhat.Voiko tähän enää lisätä mitään,no ei pal mittään!Jääkiekko on kohta konkurssi kypsä turha/paska laji joka toivon mukaan kuopataan kohta juhlallisin menoin missä Tuppi kertoo miten hyvin meillä on mennyt.

Äänestä
  • Hyvin menee Turussa, mutta silti ihan eli pelkästään antiobjektiivisten (edes yrityksen tasolla) medioiden vuoksi toivon, että divaritaival jatkuu vielä edelleen. Ei millään pahalla, siis.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Hyvin menee Turussa, mutta silti ihan eli pelkästään antiobjektiivisten (edes yrityksen tasolla) medioiden vuoksi toivon, että divaritaival jatkuu vielä edelleen. Ei millään pahalla, siis.

    Oho, saattoi mennä vastaus väärille turuille, no ei sems.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä stadissa näyttää hulluja riittävän!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu