Jes, tätä sarjaa on odotettu syksyn iloksi! Nyt on mukana kolme naista ja kolme miestä, vanhin mies 37 ja nainen 30 vuotta...
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/ensitreffit-alttarilla-tassa-he-ovat-kolme-naista-ja-kolme-miesta-tiedossa-kolmet-haat?s24
Ensitreffit alttarilla: Tässä he ovat - Kolme naista ja kolme miestä - Tiedossa kolmet häät!

28
4969
Vastaukset
- Anonyymi
Aika pulleaposkisia miehiä. Ketkä on valittu pareiksi, mitä veikkaatte?
- Anonyymi
Miehet taitavat olla veljeksiä, niin saman näköisiä ovat.
Miten kaikki voivat ollakin niin sosiaalisia, ahkeria, harrastavia, mukavia yms.yms. - Anonyymi
Pullea poskinen mies muistuttaa hamsteria. Hihhh
- Anonyymi
Montako kertaa se pitää sanoa: aihe ei kiinnosta.
- Anonyymi
Aihe ei kiinnosta, mutta kiinnosti kommentoida!
Katsot kumminkin, ihan pikkasen vaan..
- Anonyymi
:-DD
- Anonyymi
Kyllä nyt aika tylsän näköisiä miehiä mukana.. Morsiamet ok...
- Anonyymi
Kyllä pitkässä juoksussa ulkonäköä tärkeämpää on se mitä "sisältä" löytyy. Tässä onkin parasta juuri se, ettei voi ulkonäkökeskeisesti kumppaniaan valita, vaan tutustumalla toisen luonteeseen voi löytää elämäänsä kultakimpaleen. Nykyisten nettisovellusten aikaan on ulkonäkö tullut lähes ainoaksi kriteeriksi parin valinnassa, mutta sillä ei elämässä pitkälle pötkitä.
- Anonyymi
Ei hyvältä vaikuta.Taas pareja mitkä ei mätsää
- Anonyymi
Toi Julia on varmaan venäläinen. On kyllä aika surkeat parit. No ainakin sopivia toisilleen. Kuka kenetkin nai.
- Anonyymi
Ihan mielenkiintoinen juttu vaikken itse sinne menisi mm iän vuoksi. Tavallinen ihminen on out niistä joille tuo on tehty.
- Anonyymi
Onpa taas virheitä kirjoituksessa,, paska lukea, ku ei pysy rivillä -------------------
- Anonyymi
Eihä täss ny skoles olla. Alla kan nu skriva, som ni vill
- Anonyymi
Pertti puustinen osuustieltä,pääsenkö kuvaiksiiiin.Harrastan vähinmeisi Pertti Kurikan nimipäivää,syön kaurapuuroja j PULLAA.
- Anonyymi
Ohjelma on oksennus avioliittoinstituution päälle
- Anonyymi
Juuri tällainen kirkolle sopiikin...
Sen kun vaan jatkatte maksamista, niin kirkkoa jaksaa järjestää lisää sirkusta ja huvitusta...
Mieteittekö koskaan, miksi maksatte vuosittain satoja euroja, tai jopa ylu 1000 euroa, tuolle laitokselle? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juuri tällainen kirkolle sopiikin...
Sen kun vaan jatkatte maksamista, niin kirkkoa jaksaa järjestää lisää sirkusta ja huvitusta...
Mieteittekö koskaan, miksi maksatte vuosittain satoja euroja, tai jopa ylu 1000 euroa, tuolle laitokselle?Kävin tuon pohdinnan 35 vuotta sitten jolloin erosin kirkosta. EI ole kaduttanut päivääkään.
- Anonyymi
Nimenomaan.
- Anonyymi
Tuo sopii seikkailuhenkisille, eli hakijoille jotka haluavat kokea uutta ja erilaista erikoisella tavalla. Parisuhde sokkona, vois olla nimi.
Jos ei o,e tiukkapipovaan yrittää ottaa rennosti ja jopa huumorilla kun vieressä on tuntematon puoliso niin voi onnistua hyvinkin.
Katsojienkin on hyvä hiljentää tiukkaa vannetta päässään ja antaa mennä vaan.
Kun emme ole itse ohjelmassa niin kaikki tuki heille, jotka ovat uskaltatutuneet ja menneet rohkeasti " näyteikkuunaan" tietäen että heitä haukutaan täysillä ja arvostellaan surutta , varsinkin ulkonäkö on aina keskiössä pinnallisten katsojien silmissä ensimmäisenä. Kaikki muu on sivuseikkaa.- Anonyymi
Sitä olen ihmetellyt miten ulkonäkökeskesisiä ihmisiä on paljon.
Eli ovat hyvin pinnallisia ihmisiä, eivätkä näe ihmisestä helposti muuta just niitä joilla on oikeasti merkitystä. Ulkonäkö on sivuseikka .
- Anonyymi
Julian tatuoinnit kauheita. Kaunis morsiam
- Anonyymi
Ulkomaanmatkalla Julia saa lisää tatuointeja.
- Anonyymi
Samaa ihmettelen,miten "ASIANTUNTIJAT" ovat päätyneet pohdinnoissaan valitsemaan kolme niin samannäköistä miestä sulhasiksi,???yksikään ei ehkä just sellainen johon iskisin silmäni,missään.Miten ne on ajatellu homman toimivan kun välimatkaa kämpillä useita satoja kilometrejä??? Vai hakeeko ihmiset nykyisin etäsuhteita?sorry,mutta yksikään hlö ei herättänyt kiinnostusta,tasapaksuja.
- Anonyymi
Niin ensi kerran kun valitaan rumia miehiä, niin vastaus on kuten edellä. Naisten miesmaku ja seksuaalinen markkina-arvo on niin helppo päätellä.
- Anonyymi
Ihanat parit 😍 ihan fiiliksissä tästä kaudesta👏 Tosin kaikesta huolimatta veikkaisin, että Oulusta oleva 26v mies ja sen 30v vaimo ei tule pysymään yhdessä
- Anonyymi
Tatuointiko mahdollisti ohjelmaan mukaan pääsemisen.
Pian ensimmäinen ero.
- Anonyymi
Miten tuollainen juoppo tekouskovainen kana-aivo voi toimia pappina.
- Anonyymi
Ihania pareja, mut mun silmään pistää miksi morsiammilla niin vaatimattomat hääpuvut? Ois voinnu vähän enempi satsata pukuihin.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2654650Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232230Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761781Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951272
- 471159