Naisen paikka on keittiössä

vai mitä Suomessakin monet ihailee näin vapaata kulttuuria 😂🤣

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009908162.html
7155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joko Haavisto hakee lisää lentokoneella ISIS tyyppejä Suomeen äänestäkää Haavisto presidentiksi😂🤣

Äänestä

Naiset suomessa alistavat miehiä. Missä miesten oikeudet?

Äänestä
  • Peleissä

    Äänestä

  • Miesten oikeudet ovat aikansa eläneet. Nyt on naisten vuoro. Saatte samalla mitalla takaisin. Hus siitä nyrkin ja hellan väliin! Kertokaa sitten, oliko kivaa?

    Äänestä

  • Miten he alistavat anna esimerkki

    Äänestä

  • Juuri sinulle sopivaa.🤪

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vai mitä Suomessakin monet ihailee näin vapaata kulttuuria 😂🤣

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009908162.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu