Valitettava tapahtuma. Toivottavasti tästä tulee muutoksia ja
Meillä on aina omakotitalossa kylpyhuoneessa sen oven takana palovaroitin ja testataan aina, vaihdetaan tuore patteri. Sekä häkävaroittimia muutamia.
Asunnossa on 5kpl varoittimia, ne maksaa muutaman euron kpl ja hälyttävät erittäin pienestä savusta/kärystä ruuan laitosta!
Talon sisällä jos sähkökiuas niin sitä ei laiteta koskaan päälle valvomatta tai lämmitetä saunaa/asuntoa sen avulla tai kuivata jotakin! kiukaan päällä on tulista.
Valitettava palo, meillä on palo ja häkävaroittimia, saunan kiuasta muuhun käyttöön
Anonyymi-ap
4
336
Vastaukset
- Anonyymi
Aina sama kaava näissä tapahtumissa.
Sitten suorassa lähetyksessä teennäiset pellet ovat kertomassa jotain osanottojaan ja kertomassa tärkeintä eli joku päällikkö se ja se.
Ketään ei kiinnosta nämä teennäiset näyttelijät.- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🍒 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18044997M
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ei nuo mamut edes tiedä mikä on palovaroitin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774612- 1801867
- 1241570
- 1231100
- 351026
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161011- 78923
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78852- 49852
- 4818