Mr.Elämänpeli kertomassa nykyisestä elämästään

Anonyymi-ap

Mr.Elämänpeli eli Jonne oli tänään radiossa haastattelussa, ohjelman voi kuunnella täältä:

https://soundcloud.com/antennilaakso/1610-antennilaakso-temptation-islandilla-vieraana-mrelamanpeli

"Studiossa on vieraana kyseisen ohjelman kolmannelta tuotantokaudelta yleisön mieliin lähtemättömästi jäänyt Mr.Elämänpeli – oikealta nimeltään Jonne Sahanen.

Jonnen hyvin poliittiset vastaukset Sami Kurosen kysymyksiin iltanuotioilla sai monet hämilleen niin saarella kuin kotikatsojissakin. Toimintatavoistaan tuolloin voi olla montaa eri mieltä, ja parisuhde hänen osaltaan päättyikin viimeisellä iltanuotiolla eroon.

Kaikella on kuitenkin kääntöpuolensa jota television välityksellä ei näe ja kuule, joten tänään syväluodataan läpi sitä minkälainen ihminen Jonne oikeasti on kun aikaa on kulunut useampi vuosi.

Saaren tapahtumat sekä ohjelman jälkeen häneen kohdistunut fyysinen väkivalta on jättänyt henkiset jälkensä, ja näitä asioita tänään reflektoidaan.

Kuuntele koko ohjelma niin saat huomata, että Jonne on huomattavan paljon enemmän kuin pelkkä Mr.Elämänpeli – Jonne on hyväntahtoinen, lämminsydäminen sekä intohimoinen asiantuntija kultatuotteiden treidaamisessa. Viihdemaailmassa on viihderoolit, tosielämässä tosielämän roolit."

2

926

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Kaikella on kuitenkin kääntöpuolensa jota television välityksellä ei näe ja kuule, joten tänään syväluodataan läpi sitä minkälainen ihminen Jonne oikeasti on kun aikaa on kulunut useampi vuosi."

      Samaa voisi sanoa mitä tulee esim. kauden 11 sinkku-Kristofferiin eli "Vuosaaren Prinssiin".

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3692
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      45
      3084
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      91
      2661
    4. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      57
      2390
    5. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2378
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2327
    7. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      123
      2266
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      21
      2244
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2193
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2070
    Aihe