Israel kostaa kaiken kovalla kädellä

Israel kostaa kaiken 100x jopa 1000x, siksi tuo sota ei koskaan lopu. Kostoa koston perään. Kuin joku jonka perheenjäsen surmattaisiin, kostoksi pitää tappaa jo koko perhe tai vielä paremmin koko suku. Niin on hyvä mieli.
5183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki pitää tappaa! Se on käsky!

Äänestä
  • Koko Gaza maan tasalle niin ongelma on ratkaistu.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­N­­­y­­­m­­f­o­­­m­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18047802i

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

NetanJehu rankaisee! Ja kunnolla.

Äänestä

Israel sanoi että nyt pommitetaan niin että se tuntuu tulevissa sukupolvissa. Mutta katsoin että noissa Hamasin joukoissa oli N-sanoja mukana. Onko nämä isiksen porukkaa? Tuo kidnapattujen raiskaaminen ja tappaminen vaikuttaa isikseltä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Israel kostaa kaiken 100x jopa 1000x, siksi tuo sota ei koskaan lopu. Kostoa koston perään. Kuin joku jonka perheenjäsen surmattaisiin, kostoksi pitää tappaa jo koko perhe tai vielä paremmin koko suku. Niin on hyvä mieli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu