Pekka Toveri putkivauriosta:

"Huolestuttavaa, jos on tahallaan tehty" - Waude, onko tosiaan noin? Mutta Ryynäsen Toivo osaisi sanoa ihan saman! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009913350.html
6155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

SE OLI Pekan pätkä.

Äänestä
  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    ❤️ ­­­N­­­y­m­­f­­o­­m­­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18048029B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Eihän tuollaiset putket itsestään rikki mene, nyt alkaa olla syytä laittamaan venäjän kansalaisia ulos maasta, venäläiset "kalastusalus " varmaan ollut lähettyvillä ? Venäjän lähettiläs puhutteluun , Moskovan Suomen lähettiläs kotiin neuvotteluun , onko syytä säilyttää suhteita Venäjään? Vihollinenhan venäjä on, ei muuta .

Äänestä

Partaselta hallista helekutin hyviä muikkuja saa. Niitä kun syöpi niin alkaa iltapäivästä janottaa, taas uuvestaan.

Äänestä

no ei kai venäjä omia kaasuputkia katko,,putkessa virtaa venäläistä kaasua,,,nyt suomen on ensimmäisen kerran turvauduttava kalliiseen usa: lng laivan kaasuun,,,5 kertaa kalliimpaa kuin venäjän kaasu,,,,usa rahastaa nyt,,kenen etu että putki rikki,,,,,olisko usa,,,,

Äänestä
  • Mutku se on niin kivaa syyttää kaikesta Venäjää, ei lännen sabotaasi ole niin sexyä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"Huolestuttavaa, jos on tahallaan tehty" - Waude, onko tosiaan noin? Mutta Ryynäsen Toivo osaisi sanoa ihan saman! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009913350.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu