eli käytännössä nuoret jää romuilla tien päälle?
ostakaa toyota
audiVW hinataan paljon kuten myös BMW
21
405
Vastaukset
- Anonyymi
tuottaako toyota työllisyyttä ja tuloja ollenkaan?
vikoja vain vähän ja pieniä- Anonyymi
Toyotat ruostuu ja niitä huolletaan ja korjataan eniten ja kuitenkin ajetaan vähiten, eikä taatusti kukaan varasta jos muita on saatavana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotat ruostuu ja niitä huolletaan ja korjataan eniten ja kuitenkin ajetaan vähiten, eikä taatusti kukaan varasta jos muita on saatavana.
On Toyota nyt huomattavasti parempi kuin joku öljysyöppö Audi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On Toyota nyt huomattavasti parempi kuin joku öljysyöppö Audi.
No ei sitten missään asiassa.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18049037Y
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Ja kun tuonkin jutun mihin aivopierusi perustat kertoo, että noilla merkeillä ajetaan eniten, niitä varastetaan eniten ja niillä ajetaan eniten kolareita, kiitos nuorison.
- Anonyymi
Toyotan omapoika on sitten taas vauhdissa. Taitaa kuukautiset iskeä päälle ja kiukuttelu alkoi pari päivää ennakkoon kun paineet rekisteröinti määristä pelottaa.
- Anonyymi
Meitä omapoikia on ihan vitusti ! Olisin siirtynyt jo aikaa sitten vaggi omapojaksi jos siihen olisi riittävästi perusteita. Kun ei ole ollut enää pitkään aikaan ja olen tottunut luotettavaan matkantekoon näillä toyotilla, enkä siedä typeriä vikoja jotka ovat vielä kalliita. Mitä se kenellekään kuuluu jos itsesuojeluvaisto on vielä tallella ja pysyn poissa hankaluuksista. Onnea vaan kaikille ajatte sitten millä romulla tahansa !
- Anonyymi
Ei sinua ole kuin yksi ja ainoa joka on noin sairas ka ahkera.
- Anonyymi
Toyota ei kelpaa nuorille, eikä ihme.
- Anonyymi
Niitä hinataan joilla ajetaan paljon, sen tietää kaikki.
Toyota seisoo suurimman osan elinkaarestaan puutarhatonttuna ja paalataan pienillä kilometreillä, kyllä se näkyy tilastoissa. - Anonyymi
Kyllä se on niin, että paljon ajettavia, kaskon hinaustuevan autoja hinataan eniten. Vähän ajettavaan Toyotaan soitetaan naapurin Pena kiskaisemaan auto pihalle. Se tulee paljon halvemmaksi kuin kasko
- Anonyymi
Sinulla tietenkin on joku uskottava linkki itkusi tueksi?
- Anonyymi
Irtisanosin autoliiton hinausturvan kun on 2 toyotaa ajossa. Ei ne tarvitse semmosta.
- Anonyymi
Hihii, et tunne edes Autoliiton palveluja ja systeemejä.
- Anonyymi
Toyotan hybridit ei käynnisty pakkasilla, joten autoliiton palvelut kannattaa hankkia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotan hybridit ei käynnisty pakkasilla, joten autoliiton palvelut kannattaa hankkia.
Totta, tunnen pari autoliiton kaveria ja heillä on kuulemma aina huoltoautossaan pari kolme Toyotaan sopivaa akkua ladattuna.
- Anonyymi
Mitä semmonen hinaus tarkoittaa? Joku peräkärryjuttuko vai mikä?
- Anonyymi
Toyotat hinaavat toisiaan, sellaista naapurin apua kun ei tajua, että vakuutukseen kuuluu ammattilaisen "hinauspalvelu" jossa auto nostetaan lavalle tai ainakin etupää telineeseen.
Tiedät kyllä, että tuota "hinaus" termiä käytetään yleisesti kaikkeen avustukseen jossa autoa siirretään paikasta toiseen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotat hinaavat toisiaan, sellaista naapurin apua kun ei tajua, että vakuutukseen kuuluu ammattilaisen "hinauspalvelu" jossa auto nostetaan lavalle tai ainakin etupää telineeseen.
Tiedät kyllä, että tuota "hinaus" termiä käytetään yleisesti kaikkeen avustukseen jossa autoa siirretään paikasta toiseen.Toyotaa on siirretty aina ajamalla paikasta toiseen. Peräkärryjä ja peränpitäjiä hinataan.
- Anonyymi
Noilla ajetaan eniten ja ovat liikenteessä todella vanhoina ja ovat nuorison suosiossa ja monesti pilaamina. Siinä se.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 503571
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.393033Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1472877SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.722343Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s421807Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.871588Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai671124- 821081
- 511056
Miten tällaista voi tapahtua
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kaksi-kuollut-liikenteessa-virroilla/9241442 Miksi tällainen on tapahtunut?41915