eli käytännössä nuoret jää romuilla tien päälle?
ostakaa toyota
audiVW hinataan paljon kuten myös BMW
21
394
Vastaukset
- Anonyymi
tuottaako toyota työllisyyttä ja tuloja ollenkaan?
vikoja vain vähän ja pieniä- Anonyymi
Toyotat ruostuu ja niitä huolletaan ja korjataan eniten ja kuitenkin ajetaan vähiten, eikä taatusti kukaan varasta jos muita on saatavana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotat ruostuu ja niitä huolletaan ja korjataan eniten ja kuitenkin ajetaan vähiten, eikä taatusti kukaan varasta jos muita on saatavana.
On Toyota nyt huomattavasti parempi kuin joku öljysyöppö Audi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On Toyota nyt huomattavasti parempi kuin joku öljysyöppö Audi.
No ei sitten missään asiassa.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18049037Y
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Ja kun tuonkin jutun mihin aivopierusi perustat kertoo, että noilla merkeillä ajetaan eniten, niitä varastetaan eniten ja niillä ajetaan eniten kolareita, kiitos nuorison.
- Anonyymi
Toyotan omapoika on sitten taas vauhdissa. Taitaa kuukautiset iskeä päälle ja kiukuttelu alkoi pari päivää ennakkoon kun paineet rekisteröinti määristä pelottaa.
- Anonyymi
Meitä omapoikia on ihan vitusti ! Olisin siirtynyt jo aikaa sitten vaggi omapojaksi jos siihen olisi riittävästi perusteita. Kun ei ole ollut enää pitkään aikaan ja olen tottunut luotettavaan matkantekoon näillä toyotilla, enkä siedä typeriä vikoja jotka ovat vielä kalliita. Mitä se kenellekään kuuluu jos itsesuojeluvaisto on vielä tallella ja pysyn poissa hankaluuksista. Onnea vaan kaikille ajatte sitten millä romulla tahansa !
- Anonyymi
Ei sinua ole kuin yksi ja ainoa joka on noin sairas ka ahkera.
- Anonyymi
Toyota ei kelpaa nuorille, eikä ihme.
- Anonyymi
Niitä hinataan joilla ajetaan paljon, sen tietää kaikki.
Toyota seisoo suurimman osan elinkaarestaan puutarhatonttuna ja paalataan pienillä kilometreillä, kyllä se näkyy tilastoissa. - Anonyymi
Kyllä se on niin, että paljon ajettavia, kaskon hinaustuevan autoja hinataan eniten. Vähän ajettavaan Toyotaan soitetaan naapurin Pena kiskaisemaan auto pihalle. Se tulee paljon halvemmaksi kuin kasko
- Anonyymi
Sinulla tietenkin on joku uskottava linkki itkusi tueksi?
- Anonyymi
Irtisanosin autoliiton hinausturvan kun on 2 toyotaa ajossa. Ei ne tarvitse semmosta.
- Anonyymi
Hihii, et tunne edes Autoliiton palveluja ja systeemejä.
- Anonyymi
Toyotan hybridit ei käynnisty pakkasilla, joten autoliiton palvelut kannattaa hankkia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotan hybridit ei käynnisty pakkasilla, joten autoliiton palvelut kannattaa hankkia.
Totta, tunnen pari autoliiton kaveria ja heillä on kuulemma aina huoltoautossaan pari kolme Toyotaan sopivaa akkua ladattuna.
- Anonyymi
Mitä semmonen hinaus tarkoittaa? Joku peräkärryjuttuko vai mikä?
- Anonyymi
Toyotat hinaavat toisiaan, sellaista naapurin apua kun ei tajua, että vakuutukseen kuuluu ammattilaisen "hinauspalvelu" jossa auto nostetaan lavalle tai ainakin etupää telineeseen.
Tiedät kyllä, että tuota "hinaus" termiä käytetään yleisesti kaikkeen avustukseen jossa autoa siirretään paikasta toiseen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyotat hinaavat toisiaan, sellaista naapurin apua kun ei tajua, että vakuutukseen kuuluu ammattilaisen "hinauspalvelu" jossa auto nostetaan lavalle tai ainakin etupää telineeseen.
Tiedät kyllä, että tuota "hinaus" termiä käytetään yleisesti kaikkeen avustukseen jossa autoa siirretään paikasta toiseen.Toyotaa on siirretty aina ajamalla paikasta toiseen. Peräkärryjä ja peränpitäjiä hinataan.
- Anonyymi
Noilla ajetaan eniten ja ovat liikenteessä todella vanhoina ja ovat nuorison suosiossa ja monesti pilaamina. Siinä se.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss855912Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243527- 1592049
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2281977Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1741751Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2821495Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571021- 671011
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.21990Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.109937