Keskustan tulevaisuus

Paljon pidempi kuin Korhosen Jormalla, kun niin vänkyttää siitä.
Maailma menossa yhä sotkuisemmaksi, tulee omavaraiuus suureen nouuun mm maanviljelyä tulee nostaa mistä syötävämme tulee. Samoin energia turvetta tulee kasvattaa.
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jorma jaksaa olla katkera keskustalle. Valion maitojuna katkeroittanut.

Äänestä
  • Luulee tietävänsä kaiken. HOM HOO, HO HOO!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paljon pidempi kuin Korhosen Jormalla, kun niin vänkyttää siitä.
Maailma menossa yhä sotkuisemmaksi, tulee omavaraiuus suureen nouuun mm maanviljelyä tulee nostaa mistä syötävämme tulee. Samoin energia turvetta tulee kasvattaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu