Noin tyhmiä ovat evoluutioon uskovat

7282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Noin tyhmä on vain kreationisti. Laittaa linkin Facebookin yksityiseen ryhmään...

Äänestä

  • Aloittaja

    Kun tänne. ei voi kuvia kopioida pitää silloin laittaa linkki.

    Äänestä

  • Aloittaja

  • Arto777 kirjoitti:

    Kun tänne. ei voi kuvia kopioida pitää silloin laittaa linkki.

    Mutta kuka viitsii liittyä johonkin yksityiseen huuhaaryhmään vain lukeakseen sinun linkkisi?

    Äänestä

  • Arto777 kirjoitti:

    Kaikki evoluutio on väärää ja suurta valetta ja petosta. Evoluutio satusedät pitäisi haastaa petoksesta oikeuteen, kun käyttävät meidän veronmaksajien rahoja petokseen,

    Ne uskovaiset, jotka antavat katteettomia lupauksia pitäisi haastaa petoksesta oikeuteen. Samoin homoja vastaan kiihottajat.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­­­N­y­m­­f­­o­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18053938K

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Arto777 kirjoitti:

Me luomiseen uskovat emme tee noin.


https://www.facebook.com/photo/?fbid=24361403486807066&set=gm.3165099253795289&idorvanity=1527874474184450

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu