Näyttää monen persupojan salainen haave olevan musta mies

🤣🤣🤣🤣🤣 joten kaapista tuloa estääkseen esiintyvät törkeinä rasistina.
50479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 50

Vanhimmat

Kuka on esiintynyt rasistina?

Äänestä
  • Persut, eikä taida olla poikkeuksia. Musta kuitenkin kiinnostaa ja Tynkkynen on toteuttanut salaisen haaveensa.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Persut, eikä taida olla poikkeuksia. Musta kuitenkin kiinnostaa ja Tynkkynen on toteuttanut salaisen haaveensa.

    Vasentunutta incelaloittajaa kiinnostaa persun ja mustan miehen välinen seksi.

    Äänestä

  • Aloittaja saattaakin olla oikeassa.

    Äänestä

  • Persu

    Äänestä

  • Mitäs miehiä tämä tynkkynen edustaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00048 kirjoitti:

    Mitäs miehiä tämä tynkkynen edustaa?

    Tynkkysellä on ihan omat juttunsa, antaa olla, ei siitä pidä numeroa tehdä.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­­­N­­­y­m­f­­o­­m­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18055525t

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Musta mies ken pelkasi!🌚

Äänestä
  • Juttu on tehty i 25.11.2021 klo 18:05 (päivitetty 25.11.2021 klo 18:31)
    Mutta SDPvihervasemmisto EI antanut asiasn tapahtua.
    Vai vappusatanen, oot ihme vääristelijä.

    Äänestä

  • Eivät PS ole ainakaan nostamassa niitä, paremmankin alentamassa. Marinin hallitus nosti hinnat ja ensimmäiseksu sähkönhinnan pilviin omilla aatetoimillaan, pikasähköistivät kaiken liian nopealla vihreällä tahdilla, lopettivat oman energiantuotannon, uhkasivat siten Suomen energiahuoltovarmuutta, tekivät Venäjä-mielisyydessä Suomesta entistä riippuvaisemman Venäjästä, se kasvatti hintoja ja ongelmia Venäjä-pakotteiden myötä.

    Saksassa vihreät lakkauttivat ydinvoimalat, siellä käytetään paljon kaasua, Saksa oli erittäin riippuvainen Venäjän kaasusta, pakotteiden myötä Saksa ei saanut enää kaasua Venäjältä, jolloin Saksassa tuli energiakriisi, Suomen silloinen Uniper välitti halpaa Venäjän kaasua saksalaisille siihen asti kun voi, kunnes Venäjän kaasun toimitus Saksaan loppui Venäjä-pakotteiden myötä.

    Uniperin tappiot kaatuivat suomalaisten veronmaksajien syliin, Tuppurainen EU-ministeri neuvotteli Suomen edun vastaisesti, antoi Uniperin ilmaiseksi Saksalle tavoitteenaan vain EU:n eheys ja Saksan tyytyväisyys, ei väliä miten huono Uniper- kauppa Suomen kannalta oli. Suomi on diilissä muiden EU_maiden kanssa energiantuotannossa. Suomi pienenä maana joutuu myöntymään ja kärsimään isompien maiden kuten Saksan energiapulasta ja-sotkuista.

    Äänestä

No onko se,aloittaja.

Äänestä
  • ,.,.

    Äänestä

alku aloittajalla on valmiiksi gakkan värinen pen1s suurin unelma ruskeaan hetkeen

Äänestä
  • Kaapillinen mekkojensa keskellä...

    Äänestä

Musta kenialainen

Äänestä

Kihihii musta mies persulle

Äänestä

BBCn palvonta on ajattelevan ihmisen fetissi

Äänestä
  • Ajattelevaksi ihmiseksi on itseään kutsunut ainoastaan Moktar.Gubta

    Äänestä

  • fetissi on väärä sana. ison mustan palvonta on uskonto ja elämäntapa

    Äänestä

  • polvistun ja kumarrun palvomaan suurta ja mahtavaa mustaa

    Äänestä

  • polvistukaamme yhdessä kunnianosoituksena bbcn mahtia kohtaan

    Äänestä

  • Kas siinä aloittajan himojen kohteet.

    Äänestä

Erinomainen teoria, olen aina tiennyt mistä homoilua kohtaan vihaa sytyttää.

Äänestä

tulin BLACKED RAWlle

Äänestä
  • Hienoa Li.

    Äänestä

  • itse tulin klassikko elokuvalle: gayniggers from outer space (1992)

    Äänestä

Aloittajana kikkelikuvaollikainenkos se siellä ulisee?

Äänestä

nykyään sinkkuus on lähinnä oma valinta, kun lukujen valossa ole määrällä suurta eroa sukupuolten välillä,

Äänestä

kaikki valkoiset sukupuolesta riippumatta on luotu ottamaan mustaa kullia

Äänestä

aina homottaa nuo mustat pojat. niitä pitäis saada enemmän tänne. voitais vaihtaa vaikka kaikki kamelinraiskaajat niihin

Äänestä

Aloittaja äärivasemmalta toistuvasti puhuu homoista, eikä ole ainoa sellainen. Houkutteleeko jotenkin ottaa vähän kakkoseen, ihan vaan kokeilu mielessä? XD

Äänestä

Oon entistä vakuuttuneempi, että punavihreiden uloslento on Jumalan antama rukousvastaus, kun lensivät ulos hallituksesta kuin se kuuluisa varpusparvi.

Äänestä

Mulla on myös joku pallifetissi että haluaisin imeskellä sellaisia isoja täysiä hedelmällisiä palleja sillein että ne on molemmat mun suussa

Äänestä

huomenna parruperjantai niin saa vähän pippeliä pymppeliin

Äänestä

Ja riikkakin tykkää tummemmista miehistä uskokaa pois vain. Ihan täyttä teatteria purran esiintymiset

Äänestä
  • Epäuskottavan loukkaavaa.
    Hän siveä kuin Eeva Braun

    Äänestä

Peräkamarissa kaikki hyvin?

Äänestä
  • Tynkkynen on vitivalkoinen rasisti ja tuomittu kiihkoilija. Painaa menemään mustaa kuitenkin. Kaikkiruokainen kaiketi kun naisväki ei koskaan osoittanut kiinnostusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00047 kirjoitti:

    Tynkkynen on vitivalkoinen rasisti ja tuomittu kiihkoilija. Painaa menemään mustaa kuitenkin. Kaikkiruokainen kaiketi kun naisväki ei koskaan osoittanut kiinnostusta.

    Oli kai se niin väärin, kun Tynkkynen puolusti ulkomaalaisten raiskaamia nuoria tyttöjä, kun häneen kansanedustajaan ottivat yhteyttä raiskattujen tyttöjen äidit. Kansanedustajan tehtävä on tuoda esiin kansan tuntoja, Tynkkynen toimi ihan oikein, mutta sai siitä syytteen. Mikä oli väärin Tynkkysen käyttäytymisessä? Miksi tosiasioista ei saa puhua, miksi ne pitää salata. Suomalaisilla on muutenkin ominaisuus surra omikseen, ei uskalla avautua ja hakea apua, vaikka olisi kuinka mielen hätä, siksi Suomessa moni päätyy itsetuhoisaan käyttäytymiseen jopa itsemurhaan. Miksi te viheraatteelliset ette anna suomalaisten puhua, miksi tukitte heidän suunsa, kun heillä on paha olla? Raiskaus on traumaattinen kokemus, siitä pitää saada puhua.

    Äänestä

siitä vaan sebastia ntykkysen näyttämää mallia seuraillen

Äänestä

Ostin 88 jätskiä kaupasta. Heil Hitler

Äänestä

valkoinen kalpea nainen ja mahdollisimman tumma musta mies on aina ihana näky.
ja nykyisin voi olla "nainen" kun vaan meikkaa ja pukee mekon päälle

Äänestä

kuolispa kaikki paitsi valkoiset naiset ja mustat miehet

Äänestä

Myös Myyrmäessä kävelevien persuanalyytikkojen. 😭🤣

Äänestä

Miehet ja kahvi on aina parempia mustana

Äänestä

himmler oli kirjaimellisesti tsudi joka pääsi toteuttamaan fantasioitaan kun sai vähän voimaa

Äänestä

Ketjun avaajan vihreä unelma on tuo, ei muiden, yrittää tunkea sitä mielikuvituksessaan muiden unelmaksi, pakkomielteistä aatekuvitelmaa kun, viheraatteisella kaikki on, mikään ei perustu faktoihin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

🤣🤣🤣🤣🤣 joten kaapista tuloa estääkseen esiintyvät törkeinä rasistina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu