Ahtisaari poistui

Demarienkin kunnioittama Ahtisaari on poistunut seurastamne, rip .

Onneksi suomella on presidentti ehdokkaana Ahtisaaren opissa ja rauhanjörjestön johdossa ollut Stubb, tätä tulee demarienkin kunnioittaa ja antaa äänensä Stubille.
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihmetyttää tää demarien puhe, että Mara olisi ollut demari!
Mara oli puolueeton ja oikeastaan ei arvostanut puoluepolitiikkaa ja politiikan pyrkyreitä, vaan halusi poliitikoilta yhteistyötä, ei puoluepolitiikkaa !

Äänestä

Eihän demarit Martti Ahtisaarta kunnioittaneet. Jos olisivat kunnioittaneet niin Mara olisi saanut toisen kauden, sen sijaan SDP valitsi Halosen. Halosen, tuon DDR:n punamuumin.

Äänestä

RIP. Martti Ahtisaari.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Demarienkin kunnioittama Ahtisaari on poistunut seurastamne, rip .

Onneksi suomella on presidentti ehdokkaana Ahtisaaren opissa ja rauhanjörjestön johdossa ollut Stubb, tätä tulee demarienkin kunnioittaa ja antaa äänensä Stubille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu