Vaimolle laivalla vierasta

Anonyymi-ap

Onko täällä ketään joka olisi lähdössä Siljalla Helsingistä Tukholmaan marraskuun alussa? Olemme vaimon kanssa menossa ja on ollut puhetta, että yritettäisiin saada joku toinenkin mies seuraamme hyttiin. Vaimo on alle 40v, 180cm pitkä vaaleaverikkö, normaali painoinen ja hyvin seksikäs. Kumpikaan meistä ei ole ikinä harrastanut seksiä kenenkään muun kanssa, olemme olleet yhdessä jo parikymmentä vuotta. Vaimoni ansaitsisi saada edes kerran vierasta ja itsekin voisin liittyä mukaan touhuihin, mikäli vaimo sellaisen näkisi mukavampana.

19

3849

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miks laivalla,maissakin onnistuu,riihimäki

      • Anonyymi

        Itseltäskö tuotakin kyselet.


      • Anonyymi

        Sielläkin päin tulee välillä käytyä. Pidetään mielessä :)


    • Anonyymi

      Tulkaa ennemmin viettämään hotelliviikonloppua tänne Tampereelle ;)

      • Anonyymi

        Kiitos kutsusta :)
        Nyt ei ole kalenterissa hetkeen tilaa. Tuo tuleva risteily on ainoa hetki nyt toviin mahdollisesti toteuttaa tuollaista. Pidetään Tampere mielessä ;)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitos kutsusta :)
        Nyt ei ole kalenterissa hetkeen tilaa. Tuo tuleva risteily on ainoa hetki nyt toviin mahdollisesti toteuttaa tuollaista. Pidetään Tampere mielessä ;)

        Oikein hyvä juttu ;)


      • Anonyymi

        No sehän sillä sinutkin elättää.


      • Anonyymi

        Missä Tampereen kimppa olisi?
        T. Kiinnostunut


    • Anonyymi

      Lähden 27.10 victorialla 22h risteilylle. Jos löytyis paria tai naista niin vois sopia jo ennakkoon. Aki 52

      • Anonyymi

        Katos katos määkijän itsensä esittely kierros vaan jatkuu. Hehehehehh mitähän täänään määkijästä vielä paljastuu.


    • Anonyymi

      Kiinnostaa

    • Anonyymi

      Ei siljalla kulje nukyään kuin juopot ja huo rat.

    • Anonyymi

      Jos asiakaskunta tuollaista niin valitsin oikean laivan

    • Anonyymi

      Moikku, jos kuuskymppinen, fiksu ja viriili kelpaa niin sopii kyllä ja oikein mielelläni osallistun.

    • Anonyymi

      Laitoin viestiä

    • Anonyymi

      Huomenna 25.10 turku-Tukholma paltic Princes. Innokas apumies lähdössä laivareissulle. Ikä 42, vartalo hyvä. Pareja tai vaikka innokkaita naisia menossa? No, miksipä ei miehiäkin, jos oikein innostuu.

    • Anonyymi

      Onko kiinnostuneita huomenna?

    • Anonyymi

      Moi!
      Olen 35-vuotias poikamies ja harrastan tällaisia "palvelutehtäviä" toisinaan.
      Tosin minulla on melko tiukat kriterit: Daamin pitä olla jokseenkin sievä ja kohtuullisen selvin päin ja osata edes jotenkin tanssia. Hänen pitää pukeutua juuri minua varten: Korkokengät ja sievä menoasu, esim. musta halkiohame ja ohut valkoinen pusero, alla tyylikkäät rintaliivit ja sukkanauhaliivit (tai korsetti) tai avokaulainen juhlaleninki sekä saumasukat. Tarvittaessa voin itsekin varata vähän paremman hytin. Aviomies saa tulla mukaan, mutta osallistua vain katsojana. Minulle riittää pelkästään pillun kanssa askarointi - ei siis muita aukkoja ellei daami itse tahdo. Käytän aina kondomia pillua "työstäessäni", mutta spermat lasken minne itse haluan (en siis pilluun). Tiedän, että siitä aiheutuu jonkin verran sotkua, mutta se on minun palkkioni.

      Apumies

    Ketjusta on poistettu 183 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      86
      3600
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      29
      2373
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      141
      2018
    4. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      34
      881
    5. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      44
      811
    6. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      30
      800
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      60
      744
    8. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      4
      734
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      40
      687
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      87
      676
    Aihe