hamas räjäytti sairaalan

sitten se syyttää israelia se on niille varmaan tyypillistä
13250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kaikki tällaiset temput kuuluu terroristien menettelytapoihin.

Äänestä
  • Pieru metrossa ja muiden syyttäminen.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Pieru metrossa ja muiden syyttäminen.

    Juuri näin.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Pieru metrossa ja muiden syyttäminen.

    Penkkeihin pitää laittaa imurit ja vihreiden bussipaskantajien takia hälyyttimet.

    Äänestä

Aiemmissakin konflikteissa kaikki sumutukset käytössä. Kaavamaista peliä.

Äänestä

Hamas voisi tunkeutua israeliin ja polttaa juutalaisen lastensairaalan lapsineen. Itse en pitäisi tuota muuta kun oikeutettuna tekona. Vaikka muslimit muuten kyllä vituttaa.

Äänestä
  • Kyllä jotta hamas tuhoutuisi pitäisi koko gaza todennäköisesti ajaa sileeksi. Se taas ei olisi oikein kaikkia kohtaan jotka siellä asuvat. Mutta uskaltaako Israel vielä ottaa riskin että hamasilaisia jäisi henkiin ja joku päivä taas tappavat heidän vauvansa ja polttavat lapset? Itse en riskiä ottaisi vaan antaisin todlelakin paukkua!!!!

    T: Pales-Tiina Holo-Kaustinen

    Äänestä

kyllä se hamasin tekosia on vastaa 6 itsemurhaiskua ei sen kummempaa
näin hamas saa syyttää israelia ihan tyypillistä niille

Äänestä

Israelilaisten pitäisi vihdoin ja viimein lopettaa hempeily ja antaa ruudin palaa kunnolla!!

Äänestä

Hamas on ottanut mallia Putinista tai päinvastoin.

Äänestä

Aaltomaisia mattopommituksia bunkkeripommeilla hamasin niskaan tunnin välein kaksiviikkoa yhteen pötköön .
Jos niitä vielä jostain kämpii vikittämään karkuun, niin uusipommitusaalto .
Muuten se luihujen murhaajien kanimainen sikiäminen ei lopu koskaan.

Äänestä

Kyllä te halaajat nyt voitte jo lopettaa.

HOMOS jahdataan kuin koira koloonsa.

Ja jatkossa Palestiinalaiset saa kiittää HOMOS järjestöä siitä kun kukaan ei halua heille enää lahjoitella muuta kuin likaisia kenkiä.

Äänestä

Muslimien ja hamasin tekemä yksittäistapaus?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sitten se syyttää israelia se on niille varmaan tyypillistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu