Entäpä JOS ja kun tuo sairaalaan osunut ohjus ammuttiinkin USAn lentotukialukselta, Raivoissaan oloa pitää tietysti esittää Usa elää sodalla, Lähi-itä on kaukana, kuten Ukraina. Mutta pää tulee ennenpitkää vetävän käteen.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Israelin mukaan ohjus tuhottiin yhdellä ohjuksella. Ei riitä. Tarvittiin massiivinen isku ja siihen kykenee vain Israel.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18058988H
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Tuo ohjus tuli avaruudesta,rakettiukolta karkasi ohjus avaruuteen ja nyt tipahti sairaalan katolle.
- Anonyymi
Entäpä jos se oli Putlerin kamun, suuren rakettimiehen Kim jong-unin ampuma ohjus, joka vain vähän eksyi kohteestaan?
Pohjoiskorealaisten ja venäläisten komukoiden eli "kansandemokraattien" koordinaatit, pelit ja vehkeet ovat usein vain vähän "sinne päin".
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1061095Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47697Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!30674- 69672
- 47620
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530