Vatialan päiväkodilta yksi lapsiryhmä Lamminrahkaan – Tilojen käyttäjämäärän pienentämisellä tavoitellaan parempaa sisäilmaa.
Onko Kangasalan sanomat hakuteillä otsikossa vai onko kaupungin rakennusvalvonta näin ala-arvoista porukkaa että luullaa käyttäjämäärän pienentävän homeisen rakennuksen sisäilmaa? Mitähän idiootteja me kustannetaan Kaupungin virkoihin.
Vatialan päiväkodilta yksi lapsiryhmä Lamminrahkaan
Anonyymi-ap
5
327
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä täällä on huonosti asiat! Olet aivan oikeassa.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍒 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
katsokaa joskus valtuuston kokous niin kertoo hieman taustaa. huhhuh
- Anonyymi
Täytyypä katsoa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1752968
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642566- 2032220
- 731849
- 1021773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91651- 1021452
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2171151- 811120
- 951079