Tähän mennessä olette hokeneet kuinka Orpo, Bidee, Bajamaja ja lukemattomat muut kaataa hallituksen. Nyt taidetaan pääasiassa hokea, että SAK kaataa hallituksen, entä kun tiedossa on tämänkin suhteen satavarma pettymys, niin mitä ryhdytte seuraavaksi hokemaan?
Vassarit, mitä aiotte seuraavaksi ryhtyä hokemaan?
Anonyymi-ap
7159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ajattelin hokea, että Baltzar kaataa hallituksen ja kun se ei toteudu, niin sitten hoen, että Husu kaataa hallituksen ja tuota rataa ajattelin mennä loppuvuoden ja sitten vielä reilu 3v.
Minä ajattelin hokea tätä:
"Koska teet järkevän avauksen?"
Tykkäisitkö?
"Koska teet järkevän avauksen?"
"Koska teet järkevän avauksen?"
Minä taas ajattelin hokea:
Miksi Truth ei osaa keskustella muista kuin hörhöaiheista venäjästä ja koronasta.
Punavihreiden motto. Mikä tahansa saadaan menemään päin bötsin ylipaine räpätintä.
Pakko kyllä ihailla vassareitten sinnikkyyttä, joka kerta kun yksi vassari keksii, että vaikka joku Silakkaliikkeen punakaartijohtaja kaataa hallituksen, niin koko kööri hokee samaa juttua. Eikä haittaa, vaikka miten monta kymmentä kertaa homma menee kiville, niin sama hokeminen alkaa muutaman päivän kuluessa uudelleen.
Ei älyn jättiläisiä, mutta lähes torakan tasoinen sinnikkyys.
No tuollainen on vassarin älykkyydelle melko sopivaa askaretta.
Krista Kiuru kaataa hallituksen.