Mikä on Koronan vahvuus tulevana alkavana talvena
Kotona Karjalassa Latviassa Liettuassa
4
306
Vastaukset
- Anonyymi
Näkymien arvioin ti Suomessa?
- Anonyymi
NÄYTTÄÄ TODELLAKIN TOSI VALOISALTA KOKONAISVALTAISESTI. KIINALAISET OVAT SYYLLISIÄ KAIKKEEN.
KIINALAISESTA RAHTI LAIVASTA PUUTTUVA ANKKURI ON LÖYDETTY SUOMELAHDELTA RIKKOUTUNEEN KAASUPUTKEN KOHDALTA.
KORONA LÄHTI KIINALAISESTA SOTILAS LAPORATORIOSTA LEVIÄMÄÄN MAAILMANLAAJUISESTI.
KIINALAISET JA AFRIIKKALAISET VAKOILIJA VALTAAVAT SUOMEN JA TUHOAVAT SUOMEN LOPULLISESTI, TAPPAVAT POIS SUOMALAISET. ALLAHI.
KIRILL ON SIUNANNUT- JA PUTIN ON SAANUT SOTILAALLISEN ERIKOISOPERAATION TUHOTA.
PUTIN ON LÖYDETTY SYDÄNKOHTAUKSEN SAANEENA TYÖHUONEEN LATTIALTA JA TOIMITETTU HOITOON. KAKSOIS OLENTO? - Anonyymi
KORONAN VAHVUUS TULEVANA TALVENA.......
JÄÄMME ODOTTAMAAN...........
KARJALA PALAUTUU AIKANAAN SUOMELLE. ANO TURTIAINEN.
VALTA KUULUU KRISTUKSELLE.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723023
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322275- 792168
- 951976
- 351775
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171507Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329