Uusi maailmanjärjestys

Venäjän. Kiinan, Iranin ja muiden roistovaltioiden, joissa pieni eliitti alistaa kansan uhka voidaan torjua vain taktisin ydinasein.
Edustan vanhaa suojeluskuntasukua kaiholla lukien ajoista, jolloin kommunistit ja muu roskaväki eliminoitiin.
Samalla voisi tuhota ulkomaalaisyksilöt, jotka aiheuttavat häiriöitä.
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ydinaseita. Täydellinen eristäminen, vaikka se kirpaiseekin, kun esim. Kiinasta ei enää saa edes tiettyjä mineraaleja, ei tiettyjä komponentteja, mutta suljettakoon ne omaan rauhaansa. Kaikki suhteet poikki. Kaikki sieltä tuotu hävitettäköön, tavara ja kulttuuri, poistettakoon myös Wikipediasta ...

Äänestä

Vain Paavo Väyrynen voi pelastaa Suomen, Paavo Väyrysestä on välittömästi tehtävä presidentti kuten hänen olisi pitänyt olla jo 30 vuotta sitten!

Äänestä

Joku sissi voisi heittää näitä miehiä kohti muutaman molotovin coktailin? Kun heitä näkee yhteisissä kokoontumisissa, joku miljonääri voisi tarjota tehtävästä miljoonapalkkion ja yhteisen illan vieton, jossa piikki on auki? Valkoisen ristin ritari merkin itsenäisyyspäivänä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjän. Kiinan, Iranin ja muiden roistovaltioiden, joissa pieni eliitti alistaa kansan uhka voidaan torjua vain taktisin ydinasein.
Edustan vanhaa suojeluskuntasukua kaiholla lukien ajoista, jolloin kommunistit ja muu roskaväki eliminoitiin.
Samalla voisi tuhota ulkomaalaisyksilöt, jotka aiheuttavat häiriöitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu