Onko Viron kaasuputken vaurion syy sittenkin Suomessa?

Säästetty väärässä paikassa , suojaus petti ei kestänyt normaali käytön.
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jonkun uutisen mukaan, putken päällä olisi pitänyt olla sorakerros suojana.

EI OLLUT ( yllätys)

Rakentajat kai luotti, ettei kukaan mene kuitenkaan katsomaan onko
siellä sorat päällä vai ei.


Mielenkiintoinen putki ja ? huoltosopimus?

Ei, ei ole ollenkaan… oho

Äänestä
  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🍒 ­­N­y­­m­­f­­­o­m­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18071919S

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Säästetty väärässä paikassa , suojaus petti ei kestänyt normaali käytön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu