Voi Li parka, sinä olet jo voittaja.
Maanpuolustusta ei voisi antaa kuin tuollaiselle pelurille.
Näin Li puolustautuisi venäjää vastaan: kivi, paperi, sakset
6
227
Vastaukset
- Anonyymi
Li joutuisi aina pelaamaan "paperi" koska jo Stalinin aikana vessapaperi loppui venäläisiltä. Eivät edes tiedä mikä on tuo outo keskisormen korvike.
- Anonyymi
Hehhe . Suomel on kokko ajan ollut NATO ja kumppaneiden hävittäjätuki. Supermarinin parikyt hornettii olis just nyt kova sana Ukrainassa .
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18071961h
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Seurataan Tarja Halosen tarjoamaa miinatonta polkua suoraan Suomeen.
- Anonyymi
Vasemmistoliiton ainoa Ukkometso, M. Kyllönen olisi valmis iskuun terroristijärjestö Hamasia vastaan (näin Mtv haastattelussa).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1921321Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221138- 48864
- 70860
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50745- 53702
- 33692
- 60689
- 52657