Ajanvaraus on syvältä perseestä, puhelivaraus klo 8-10 , yli 30 puhelua ja kokoajan varattua, eli saat ajan tuurilla jos saat?
Koronarokotus Siilinjärvi !
15
729
Vastaukset
- Anonyymi
No on. Toista se on meillä sikun jäbillä kun aikoja ehdotetaan sähköpostilla. Näppärää valitset vain ajan.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18079916c
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Vieläkö niitä jaetaan?
- Anonyymi
Yhteyttä valitsemaanne numeroon ei saada, ajanvarauspuhelin siis kiinni?
Sote toimii? - Anonyymi
Miten sen ajan saa varattua, ei ainakaan puhelimella??
- Anonyymi
Tietääkseni koronarokote ei toimi ja saattaapa olla jopa vaarallinen...miksi siis ottaa?
- Anonyymi
Myrkyillä tuli vainajia ja Suomessakin kansaanmurha näillä nyt tehty - missä tuomiot - piikittäjätkin linnaan vaan jos saavat kiinni, että ns. rokotettu on vammautunut tai kuollut tai on saanut vaikka syövän tai muun pysyvän haitan. Korvauksia vaan hakemaan eikä lojuta sohvan pohjalla valittaen tapahtunutta.
- Anonyymi
Täällä pöljällä ei onnistu mikään.
- Anonyymi
Marinin sote @€#&^*@!
- Anonyymi
MEDIAKIIHOTUS PÄÄLLÄ TAAS VENÄJÄVIHAN LIETSONNAN LOMASSA.
Mainostetaan oikein olan takaa näitä myrkkyruiskeita auttavina vaikkei kukaan ole mitään apua saanut - päivastoin ovat sairastelleet ja jopa kuolleet.
Mainostavat roskalehdissä vielä pitkillä jonoilla - ja kahelit lampaat menee näin retkuun kun ei ole omaa kykyä ajatella.- Anonyymi
Korkki kiinni ja rauhotu.
- Anonyymi
Siilinjärvi haluaa ilmeisesti tappaa ihmiset koronanaan, kuukauden olen yrittänyt saada rokotusaikaa, 200 puhelua joihin kukaan ei vastaa, soittopyyntöä ei voi jättää, netissä ei ole aikoja ollenkaan. Omahoitaja kertoi että yritä vaan soittaa tai varaa aika Pohjois-Savon hyvinvoitialueen sivuilta, niin miten?
T. Riskirymää ja töissä.- Anonyymi
Ennemmin sinä siihen piikkiin kuolet kun koronaan. Siksi siellä ei vastata torvi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ennemmin sinä siihen piikkiin kuolet kun koronaan. Siksi siellä ei vastata torvi!
Savolaiskommari?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Savolaiskommari?
Pöljällä ollaan joo.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta613111Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433067- 422417
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa912037- 311893
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251759- 481606
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä831370- 391280
- 791110