Noita se tekstejä kun lukee niin siltä todellakin vaikuttaa
Onko Kimmo seonnut lopullisesti?
6
583
Vastaukset
- Anonyymi
Ei Kimmo kirjoita täällä.
- Anonyymi
Kimmot ja kaikki muutkin tissiposket huomio :
Olkaa miehiä ja tulkaa face to face keskustelemaan tänään perjantaina rav Pikkulintuun Kontulaan.
Paikalla allekirjoittanut, sekä Parta-Jugi ja monet muut linja-autoalan ay aktiivit.
Jos saatte raahattua kokoomuslaisen Ari Kähärän sinne vielä juomatta jääneille Jugin sovintokaljoille, niin parit kaljat tarjotaan sille. Oli sitten Kimmo taikka Kammo !!!
Helbheikki - Anonyymi
Pidän hyvin kummallisena ajatusta siitä että moninkertainen johtaja kirjoittaisi tänne. Olisikohan niin luulevien syytä tarkistaa tulokulmaansa?
- Anonyymi
Tervetuloa johtajistoakin Pub Parisiin perjantaisin alk.klo 18
Tarjoamme kaljatkin hyvin käyttäytyville ja AKT liittymiskaavakkeita meillä mukana myös.
Helbheikki- Anonyymi
Johtaja kokoustaa vain Waltikassa
- Anonyymi
Mutta me suurimmat johtajat kokoonnumme Helsingissä Vaasankadulla sijaitsevassa Stindebindessä. Perjantaisin alk. klo 18 ja piikki auki kun mainitsee nimeni.
Kannattaa kuitenkin olla haastamatta riitaa ettei käy kuin taannoin Pub Parisissa Kontulassa, että porttikieltoa napsahti. Mulla on nopeet kädet !
Parta-Jugi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012100Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2901899Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3411732Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2051584Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht981495- 321281
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941113Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671069- 511047
- 581038