Eivät synnytä lapsia ettei ilmasto pilaannu. Sitten lahjoittavat nenäpäivä rahaa kehitysmaihin että jaksavat siellä nusasta joka ohrille. Onko mitenkään järjellistä touhua.
Ilmasto rahastajat pelotelleet tällaiseen tulevaisuuteen Suomessa.
Ilmasto rahastajat pelotelleet tällaiseen tulevaisuuteen Suomessa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tytöt pelotellaan jo kouluissa hysterian partaalle tuolla ilmastohömpällä.
Ilmaston muutoksia on ollut niin kauan kuin tämä pallokin. Ennen kuin yhtään ihmistä oli maan päällä. Ennenkuin yhtään tehdasta oli rakennettu autoja valmistamaan. Jos joku aiheuttaa ilmaston muutoksen nykyään niin se on ahneitten ökyelämä.
Nuoret hankkivat kissoja ja koiria.Iki-köyhyyteen ja turvattomaan suomeen ja maailmaan ei kannata mukuloita punnertaa.
Ruotsalaiset ovat vähemmistönä omassa maassaan 2050 luvulla, Suomalaiset 2090 luvulla.
Minä kuorin kermat päältä 60-90 luvuilla kun vielä maailma oli terve ja ei mädätetty.Sain elää normaalia hyvää aikaa!
Onneksi olkoon tulevat sukupolvet ja nykynuoret..lähiaikojen massiiviseen matuhelvettiin ja femakkojen aivovopesulle.poikalapset kuohitaan korvien välistä homokkaiksi pehmoleluiksi joista ei ole edes työhön saati lisääntymään.