Nella ja Viola olivat jo pitkään tunteneet toisensa naapureina, mutta heidän välillään oli aina ollut erityinen yhteys. Eräänä viikonloppuna Viola soitti Nellalle ja ehdotti, että he menisivät yhdessä saunaan. Nella suostui innokkaasti, ja he sopivat tapaavansa saunan pukuhuoneessa myöhemmin samana iltana.
Kun he saapuivat pukuhuoneeseen, he riisuivat hitaasti. Tunnelma oli jännittynyt, mutta samalla täynnä odotusta. Nella ja Viola katsoivat toisiaan syvälle silmiin, ja heidän hymynsä paljastivat salaisen kaipuun toisiinsa.
He astuivat saunaan ja tunsivat lämmön ympäröivän itsensä. Saunominen oli rentouttavaa ja samalla antoi heille mahdollisuuden puhua syvemmin toisilleen. He kertoivat toisilleen unelmistaan, peloistaan ja toiveistaan.
Saunan jälkeen he menivät takaisin pukuhuoneeseen, Nella kääntyi Violan puoleen ja sanoi hiljaisella äänellä: "Tiedätkö, Viola, olen aina tuntenut erityistä yhteyttä sinuun. En voi kieltää, että tunnen jotain enemmän kuin pelkkä ystävyys."
Viola katsoi häntä syvälle silmiin ja vastasi samalla äänensävyllä: "Minäkin tunnen samoin, Nella. Olemme olleet toistemme elämässä niin pitkään, ja minulla on ollut aina tunne, että meillä on jotain erityistä."
Tässä hetkessä heidän välinen vetovoimansa tuntui ylivoimaiselta. He lähensivät huuliaan ja suutelivat toisiaan ensimmäistä kertaa. Suudelma oli intohimoinen ja täynnä pitkään pidätettyä tunteiden purkausta.
Kun suudelma viimein päättyi, Nella ja Viola katsoivat toisiaan hymyillen ja tunsivat, että heidän välillään oli tapahtunut jotain merkittävää. He tiesivät, että tämä oli alkua jollekin uudelle ja jännittävälle heidän suhteessaan.
Kun heidän intohimonsa ei enää tiennyt rajoja, he päättivät siirtyä Nellan kotiin. Yö oli täynnä rakkautta ja intohimoa, ja he harrastivat rakkautta toistensa kanssa intohimoisesti.
Aamulla he heräsivät Nellan sängyssä, käpertyneinä toistensa sylissä. He tiesivät, että tämä oli uusi alku heidän yhteiselle matkalleen. He olivat valmiita tutkimaan tunteitaan ja antamaan rakkauden kasvaa entisestään. Nella ja Viola tunsivat, että tämä oli heidän tarinansa uusi luku, täynnä mahdollisuuksia ja rakkautta.
Nella ja Viola
Anonyymi-ap
8
735
Vastaukset
- Anonyymi
Sitten Nella pieraisee!
- Anonyymi
Aloitus on asiallinen, mutta sun vastaus ei.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloitus on asiallinen, mutta sun vastaus ei.
Mitenniin? Ihan hyvä vastaus on!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitenniin? Ihan hyvä vastaus on!
Tai no tää on Suomi24 ja täällä kaikki on asiallisia paitsi minä monen mielestä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai no tää on Suomi24 ja täällä kaikki on asiallisia paitsi minä monen mielestä.
Mielipide on kuin pyllynreikä: jokaisella on omansa ja mielestään paras. Eihän se oma pierukaan pahalle haise.
- Anonyymi
Ketään ei kiinnosta.
- Anonyymi
Kivahan se on jattaa nuolla.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2111668Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411435- 541153
- 601110
- 721035
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55950- 106942
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53870- 82840
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla6811