Nella ja Viola

Anonyymi-ap

Nella ja Viola olivat jo pitkään tunteneet toisensa naapureina, mutta heidän välillään oli aina ollut erityinen yhteys. Eräänä viikonloppuna Viola soitti Nellalle ja ehdotti, että he menisivät yhdessä saunaan. Nella suostui innokkaasti, ja he sopivat tapaavansa saunan pukuhuoneessa myöhemmin samana iltana.

Kun he saapuivat pukuhuoneeseen, he riisuivat hitaasti. Tunnelma oli jännittynyt, mutta samalla täynnä odotusta. Nella ja Viola katsoivat toisiaan syvälle silmiin, ja heidän hymynsä paljastivat salaisen kaipuun toisiinsa.

He astuivat saunaan ja tunsivat lämmön ympäröivän itsensä. Saunominen oli rentouttavaa ja samalla antoi heille mahdollisuuden puhua syvemmin toisilleen. He kertoivat toisilleen unelmistaan, peloistaan ja toiveistaan.

Saunan jälkeen he menivät takaisin pukuhuoneeseen, Nella kääntyi Violan puoleen ja sanoi hiljaisella äänellä: "Tiedätkö, Viola, olen aina tuntenut erityistä yhteyttä sinuun. En voi kieltää, että tunnen jotain enemmän kuin pelkkä ystävyys."

Viola katsoi häntä syvälle silmiin ja vastasi samalla äänensävyllä: "Minäkin tunnen samoin, Nella. Olemme olleet toistemme elämässä niin pitkään, ja minulla on ollut aina tunne, että meillä on jotain erityistä."

Tässä hetkessä heidän välinen vetovoimansa tuntui ylivoimaiselta. He lähensivät huuliaan ja suutelivat toisiaan ensimmäistä kertaa. Suudelma oli intohimoinen ja täynnä pitkään pidätettyä tunteiden purkausta.

Kun suudelma viimein päättyi, Nella ja Viola katsoivat toisiaan hymyillen ja tunsivat, että heidän välillään oli tapahtunut jotain merkittävää. He tiesivät, että tämä oli alkua jollekin uudelle ja jännittävälle heidän suhteessaan.

Kun heidän intohimonsa ei enää tiennyt rajoja, he päättivät siirtyä Nellan kotiin. Yö oli täynnä rakkautta ja intohimoa, ja he harrastivat rakkautta toistensa kanssa intohimoisesti.

Aamulla he heräsivät Nellan sängyssä, käpertyneinä toistensa sylissä. He tiesivät, että tämä oli uusi alku heidän yhteiselle matkalleen. He olivat valmiita tutkimaan tunteitaan ja antamaan rakkauden kasvaa entisestään. Nella ja Viola tunsivat, että tämä oli heidän tarinansa uusi luku, täynnä mahdollisuuksia ja rakkautta.

8

748

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitten Nella pieraisee!

      • Anonyymi

        Aloitus on asiallinen, mutta sun vastaus ei.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aloitus on asiallinen, mutta sun vastaus ei.

        Mitenniin? Ihan hyvä vastaus on!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitenniin? Ihan hyvä vastaus on!

        Tai no tää on Suomi24 ja täällä kaikki on asiallisia paitsi minä monen mielestä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tai no tää on Suomi24 ja täällä kaikki on asiallisia paitsi minä monen mielestä.

        Mielipide on kuin pyllynreikä: jokaisella on omansa ja mielestään paras. Eihän se oma pierukaan pahalle haise.


    • Anonyymi

      Ketään ei kiinnosta.

    • Anonyymi

      Kivahan se on jattaa nuolla.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      277
      5229
    2. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      59
      4769
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      96
      3744
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      51
      2760
    5. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      22
      2277
    6. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      46
      1883
    7. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      118
      1800
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      99
      1536
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      71
      1115
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      153
      1094
    Aihe